Штайнмайєр приїхав до Саару – просто поговорити

29

Ortszeit Deutschland – серія візитів президента за межі Берліна для бесіди з громадянами, місцевими політиками та підприємцями. На зустрічах, а також із спонтанними людьми на вулиці.

 

Штайнмайєр приїхав до Саару – просто поговорити

Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр у вівторок розпочав своє триденне перебування у Фельклінгені в Саарланді. До четверга він переносить свою офіційну резиденцію до міста з населенням близько 40 тисяч осіб. “Вітаю! Дякую, що запросили нас сюди», – сказав Штайнмаєр, коли його вітала мер Крістіна Блатт (СДПН) у Новій ратуші. До приїзду Штайнмайєра прийшло чимало жителів Фельклінгену. Він підійшов до них, потис руки деяким з них і коротко поговорив з ними.

Після його прибуття на порядку денному стояли переговори з Блаттом та членами міської ради. Потім Штайнмайєр хотів вступити на посаду в старій ратуші Фельклінгена – для цього там повинен був бути штандарт. Ближче до вечора на порядку денному стояло відвідування тренування з боксу для молоді та молодих людей.

Своїм візитом у Фельклінген Штайнмаєр продовжує серію «Ortszeit Deutschland» («Місцевий час у Німеччині»), яку він розпочав на початку свого другого президентського терміну. Метою візитів за межі Берліна є бесіди з громадянами, місцевими політиками та підприємцями – на зустрічах, а також зі спонтанними людьми на вулиці.

Фельклінген, як місто робітничого класу, що переживає перехідний період, є прикладом підйому та одночасно спаду вугільної та сталеливарної промисловості. Управління федерального президента заявило, що економічні потрясіння були помітні і що місто зіткнулося з особливими соціальними проблемами. Для міста також характерні імміграція та високий рівень безробіття.

Після Фрайберга (Саксонія), Нойштреліца (Мекленбург-Передня Померанія), Роттвайля (Баден-Вюртемберг), Кведлінбурга (Саксонія-Анхальт) та Альтенбурга (Тюрінгія), Фельклінген став шостою зупинкою в серії бесід Штайн. Це друге Ortszeit Deutschland на заході країни.

Читайте також:  Відкритий видобуток вугілля "схожий на Мордор"

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я