Штайнмайєр привітав Зеленського: “Ви даєте надію”

45

«Ваша вражаюча боротьба за наші спільні цінності, за свободу і демократію справила на нас глибоке враження і зробила нас ближчими і згуртованішими в солідарності, ніж будь-коли», – сказав Штайнмайєр.

 

Штайнмайєр привітав Зеленського: “Ви даєте надію”

Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр привітав президента України Володимира Зеленського із присудженням йому премії Карла Великого. «Ви даєте надію та є джерелом натхнення далеко за межами України», – сказав глава німецької держави у неділю. «Ваша вражаюча боротьба за наші спільні цінності, за свободу і демократію справила на нас глибоке враження і зробила нас ближчими і згуртованішими в солідарності, ніж будь-коли». Штайнмайєр запевнив: «Ми продовжуватимемо підтримувати Україну, політично, військовим шляхом, фінансово, доки це буде необхідно». Він додав, що це стосується і відновлення зруйнованої країни.

Зеленський та український народ удостоєні премії Карла Великого за заслуги перед європейською єдністю. У привітанні наголошується на ролі Зеленського у відображенні російської агресивної війни: «Він був не лише президентом свого народу та головнокомандувачем української армії. Він був «також мотиватором, комунікатором, двигуном та сполучною ланкою між Україною та її прихильниками».

Обговорення

коментарів

Міжтекстові Відгуки

Переглянути всі коментарі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я