Головний кандидат від Бремена Лейдрейтер націлений на двозначний результат

18

“Ми, звичайно, були б задоволені десятьма відсотками”, – сказав 58-річний кандидат у неділю, голосуючи в районі Хорн-Лесі.

 

Головний кандидат від Бремена Лейдрейтер націлений на двозначний результат

Головний кандидат від партії «Громадяни в гніві» (BIW) у Бремені Піт Лейдрейтер поставив собі за мету отримати двозначний результат на парламентських виборах. «Ми, звичайно, були б задоволені десятьма відсотками», – сказав 58-річний кандидат у неділю, голосуючи в районі Хорн-Леха. «Я прийшов до виборчої кімнати дуже оптимістично. Останні опитування показували десять відсотків і сьогодні ввечері ми побачимо, чи можливо трохи більше».

Нещодавно “Політбарометр” ZDF показав, що BIW набирає десять відсотків, за іншими опитуваннями – вісім-дев’ять відсотків. Партія набрала 2,4 відсотка на парламентських виборах 2019 року, але потрапила до парламенту, бо подолала п’ятивідсотковий бар’єр у Бремерхафені.

Лейдрейтер не хоче пов’язувати потенційне зростання кількості виборців лише з тим, що AfD не брала участі у виборах: «У AfD було лише шість відсотків. Якщо ми наберемо двоцифрове число, то ви побачите, що існує широкий консервативний спектр, якому подобається наша програма». Він також сподівався на голоси виборців ХДС, які більше не вважають бременський ХДС із його «лівим курсом Меркель», як назвав його Лейдрейтер, консервативним за цінностями.

Читайте також:  Туреччина звинувачує ЄСПЛ у політизації справи Кавали

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я