Шредер продовжує вірити у правильність своєї політики щодо Росії

9

Колишній канцлер Герхард Шрьодер захистив свою колишню політику щодо Росії в інтерв’ю, даному у квітні.

У документальному фільмі RTL про газету «Більд» та її колишньому головному редакторі Каї Дікманні політик СДПН сказав про репортаж про свою персону: «Оскільки я був і залишаюся на думці, що те, що я робив у політичному плані щодо Росії, було правильним, і я, як і раніше, вважаю, що це було правильним, це впливає на мене, але не завдає мені реального болю. Це моє життя і це те, чим я живу. І не інші диктують мені, як я маю жити». За даними RTL, інтерв’ю записано 20 квітня.

Згідно з повідомленням, Шредер також заявив, що він далекий від того, щоб зректися президента Росії Володимира Путіна. «Критуйте те, що я зробив, або не робіть цього. Але не чекайте, що я клястимуся в чомусь. Нині дуже багато присяг», – сказав Шредер. Колишній канцлер Німеччини вважається близьким другом Путіна і багато років активно працював на російські енергетичні компанії.

Документальний фільм “Die Bild-Geschichte – Die Geheimen Archive von Ex-Chef Kai Diekmann” буде показаний у четвер (29 червня) о 10.35 вечора на RTL. З середовища він також доступний RTL+.

Читайте також:  Київ: "Причина повільного контрнаступу – Захід"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я