Додаток “Фото” на iPhone тепер може перекладати інструкції з прання з етикеток одягу

60

З релізом iOS 17 стандартна програма «Фото» отримає оновлення функції «Візуальний пошук». У iOS 16 він дозволяє знайти на зображенні текст і перекласти його, зберегти адресу електронної пошти або зателефонувати за номером телефону. У iOS 17 додадуть розпізнавання різних іконок і значків.

На презентації Apple розповіла, що з цією функцією смартфон з iOS 17 зможе пояснити, що означають різні значки на панелі приладів автомобіля, але редактор MacStories Федеріко Вітіччі помітив у беті ще одне застосування функції.

“Візуальний пошук” тепер вміє розпізнавати значки з інструкціями з прання. Достатньо сфотографувати ярлик одягу та запустити сканування, щоб отримати розшифровку кожного символу. Раніше для цього доводилося використовувати окремі сканери або таблиці з розшифровкою всіх значків, пише Lifehacker.

Можливо, це не всі можливості «Візуального пошуку»: лише досвідченим шляхом вдасться з’ясувати, які ще значки він може зчитувати. Якщо не хочеться ставити бету, поекспериментувати з функцією самі ви зможете восени, коли вийде стабільна iOS 17, якщо вона сумісна з вашим пристроєм, звичайно.

Читайте також:  Apple випустила watchOS 9 з новими циферблатами та тренуваннями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я