Шольц у бундесвері – Сценарій: Війська на східному фланзі Нато

8

Репетиція надзвичайної ситуації: Які процедури необхідні для розгортання військ на східному фланзі НАТО? Ось що продемонстрував бундесвер канцлеру під час репетиції.

Демонстрація можливостей: Федеральний канцлер Олаф Шольц (СДПН) спостерігає за демонстрацією можливостей групи територіальної дислокації на військовому аеродромі Кельн-Ван.

Шольц у бундесвері – Сценарій: Війська на східному фланзі Нато

У понеділок солдати бундесверу та цивільні оперативні групи продемонстрували канцлеру Олафу Шольцу (СДПН) у казармах ВПС Кельн-Ван, як вони працюватимуть разом, якщо війська будуть перекинуті через Німеччину на східний фланг НАТО. За словами Шольца, йдеться про розуміння того, що має бути зроблено для забезпечення безпеки в нашій країні. На його думку, приємно бачити, що «за такий короткий час нам удалося створити структури, які працюють і можуть розвиватися далі».

Йдеться не лише про військову безпеку, а й про готовність, наприклад, до стихійних лих, наголосив Шольц. Були проведені репетиції у разі, якщо Росія проведе великомасштабні навчання поблизу свого західного кордону, а західні служби побоюватимуться небезпеки реального нападу. З цією метою війська НАТО будуть перекинуті на схід через центр Німеччина.

Шольцю, який прилетів до Кельна з Берліна на транспортному літаку ВПС, були продемонстровані різні ділянки фіктивного американського конвою, в яких, наприклад, відіграють роль ВПС, ППО, служба внутрішньої безпеки, цивільна оборона або спецпідрозділ GSG 9. Наприклад, було показано роботу служби NBC- захисту після вигаданого акта диверсії, під час якого було викинуто хімічні речовини.

Шольц зазначив, що йдеться про структури співпраці між бундесвером та багатьма цивільними силами. Це добре зарекомендувало себе під час навчань, але має бути розвиненим далі, «щоб ми зробили правильні висновки з переломного моменту, яким стала російська агресивна війна в Україні».

Читайте також:  Чи стане Карен Міосга новою Анною Уїлл

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я