ХАМАС не довів, що Ізраїль винен у вибуху в лікарні

11

За даними Управління охорони здоров’я Гази, контрольованого ХАМАС, внаслідок вибуху загинули та отримали поранення сотні людей.

ХАМАС не довів, що Ізраїль винен у вибуху в лікарні

ХАМАС не довів, що Ізраїль винен у вибуху в лікарні

За повідомленням ЗМІ, організація ХАМАС, що править у секторі Газа, поки не довів, що Ізраїль винен у вибуху в лікарні «Аль-Ахлі» в секторі Газа. У відповідь на запит ХАМАС заявив, що слідів боєприпасів, які спричинили вибух у лікарні або пожежу на паркуванні перед нею, не виявлено, пише New York Times. “Снаряд розчинився, як сіль у воді”, – заявив газеті в неділю (за місцевим часом) представник ХАМАС Гасі Хамад. «Він випарувався. Нічого не залишилось”.

За даними Управління охорони здоров’я Гази, контрольованого ХАМАС, внаслідок вибуху загинули та отримали поранення сотні людей. Востаннє ХАМАС назвав кількість загиблих – 471 особу, але більш детальної інформації про жертв не надав, повідомляє New York Times.

Одразу після вибуху ХАМАС звинуватив Ізраїль в обстрілі лікарні. Ізраїль, у свою чергу, заявив, що до лікарні потрапила ракета, випущена помилково бойовою палестинською організацією «Ісламський джихад». На доказ цього ізраїльські військові опублікували аерофотознімки, записи та відеозаписи.

На прохання надати докази з їхнього боку голова медіа-бюро уряду ХАМАС Салама Маруф написав у посланні «Нью-Йорк Таймс»: Хто сказав, що ми зобов’язані пред’являти останки кожної ракети, яка вбила наших людей? Загалом, ви можете приїхати і переконатися в цьому на підставі доказів, які ми маємо»..

У своєму звіті «Нью-Йорк Таймс» визнала, що була серед міжнародних ЗМІ, які спочатку поширили версію ХАМАС про вибух, ще до того, як Ізраїль категорично спростував свою причетність до нього.

Читайте також:  Віслер закликала Вагенкнехт об'єднатися з лівими чи вийти з партії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я