1622 мігранта із Західної Африки прибули на Канари

3

Збільшення числа прибулих здебільшого пов’язане з кризою в Сенегалі.

1622 мігранта із Західної Африки прибули на Канари

1622 мігранта із Західної Африки прибули на Канари

За минулі вихідні дні, аж до понеділка, 1622 року мігранти із Західної Африки дісталися на невеликих дерев’яних човнах до Канарських островів, що належать Іспанії. Такими є дані рятувального центру 112 Атлантичного архіпелагу біля західного узбережжя Африки на платформі X.

У жовтні агентство ООН у справах біженців UNHCR вже нарахувало понад 10 тисяч прибулих. Це більш ніж удвічі більше, ніж у попередні місяці. Передбачається, що збільшення числа прибулих здебільшого пов’язане з політичною та соціальною кризою в Сенегалі. Іспанський архіпелаг має значні проблеми у зв’язку з великою кількістю тих, хто прибуває.

Це не найнебезпечніший маршрут

Люди реєструються на островах, отримують першу невідкладну допомогу, та був поступово доставляються на материкову частину Іспанії. Острівні політики критикують центральний уряд, стверджуючи, що це відбувається надто повільно і що острови отримують надто мало допомоги у догляді за мігрантами. У гаванях островів з’являється дедалі більше дерев’яних човнів довжиною до 20 м, яскраво розфарбованих, які переважно використовуються прибережними рибалками у Західній Африці.

За даними УВКБ ООН, цього року до 15 жовтня на Канарські острови дісталися 23 537 мігрантів. За підрахунками організації ООН, це приблизно на 4500 осіб більше, ніж тижнем раніше. За даними іспанської гуманітарної організації Caminando Fronteras («Пересікаючі кордон»), за перші 6 місяців цього року при спробі дістатися до Іспанії морем загинув щонайменше 951 мігрант. Більшість загиблих (778 осіб) були зареєстровані не в Середземному морі, а на небезпечнішому маршруті із Західної Африки через Атлантику до Канарських островів.

Читайте також:  Верді очікує високої готовності до страйку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я