Знести будинок у штаті Джорджія простіше, ніж здається

13

Саме коли Сьюзан Ходжсон збирається відпочити, її будинок в Атланті просто зносять!

Знести будинок у штаті Джорджія простіше, ніж здається

Знести будинок у штаті Джорджія простіше, ніж здається

Мешканці американського штату Джорджія зателефонувала сусідка. Вона запитала, чи сім’я не доручила комусь знести будинок. Відповідь виявилася негативною. Але було вже пізно: будинок уже перетворився на купу уламків. Адже він багато років належав родині!

Сусідка зіткнулася з двома робітниками, але ті лише огризнулися. “Він сказав їй, щоб вона заткнулася і не лізла не у свою справу”, – розповіла місіс Ходжсон агентству AP.

Поки будівля порожня, будинок просто відібрали у сім’ї. Місіс Ходжсон: «Я в люті. Я постійно прокидаюся з думкою: Це все жарт чи що? Я просто в шоці”.

Американка продовжила: «Будинок був забитий дошками близько 15 років. Трава підстрижена, на подвір’ї чисто. Податки сплачуються, все гаразд».

Потім, коли вона послала родича до засудженого дому, все з’ясувалося. Він запитав дома дозвіл на проведення робіт – і У процесі, за словами власниці, з’ясувалося, що будівельники помилились адресою!

Ходжсон подала заяву до поліції, поспілкувалася з юристами – але справа далеко не завершена. Ми все ще намагаємося зрозуміти, що робити. – Сказала вона, – Ми намагаємося діяти в різних напрямках, щоб побачити, що з цього вийде».

Ходжсон обурюється: «Як люди можуть просто взяти і знищити чиюсь власність, а потім просто виїхати? Як вони можуть вважати, що це нормально? Вона хотіла б, щоб компанія, яка займається знесенням, заплатила за заподіяну шкоду. Але поки що, за її словами, вона нічого не отримала.

Компанія повідомила телеканалу WAGA-TV, що вона розслідує інцидент та працює над усуненням збитків.

Читайте також:  Трампа допитували у Нью-Йорку 8 годин

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я