Бербок зустрілася з міністром закордонних справ Китаю

18

Зустріч є підготовкою до китайсько-німецьких урядових консультацій.

 

Бербок зустрілася з міністром закордонних справ Китаю

Міністр закордонних справ Анналена Бербок («Зелені») зустрілася з міністром закордонних справ Китаю та закликала китайський уряд чітко заявити про суверенітет України в межах її міжнародно визнаних кордонів. У всіх мирних зусиллях має бути ясно, «що застосовується Статут ООН, в якому йдеться про суверенітет та територіальну цілісність», – заявила Бербок у Берліні на спільній прес-конференції зі своїм китайським колегою Цінь Ганом. «У конкретних термінах це означає, що Росія має вивести свої війська з України».

Міністр закордонних справ заявила, що агресивна війна Росії ще обговорюватиметься під час подальшої зустрічі. «Китай як постійний член Ради Безпеки ООН може відіграти важливу роль у припиненні війни, якщо він вирішить це зробити», – сказала вона.

Зустріч є підготовкою до запланованих на червень китайсько-німецьких урядових консультацій, на які до Берліна запрошено нового прем’єра Держради КНР Лі Цяна. Останнім часом після пандемії політичні обміни між Пекіном і Берліном помітно активізувалися. У середині квітня Бербок уперше побувала у Китаї. І знову стали очевидними явні відмінності. Бербок розглядає Народну Республіку, з одного боку, як системного суперника, з другого – як партнера і конкурента.

Читайте також:  Японія масово модернізує свої збройні сили

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я