Шольц пообіцяв збільшити виробництво зброї для України

29

Канцлер Олаф Шольц присягнув у четвер збільшити виробництво озброєнь у Німеччині, після того як НАТО попередила, що Україна наразі використовує більше боєприпасів, ніж виробляють союзники.

 

Шольц заявив, що веде переговори зі збройовою промисловістю щодо збільшення виробництва військової техніки як для бундесверу, так і для інших європейських армій.

Шольц пообіцяв збільшити виробництво зброї для України

«Нам необхідне виробництво важливих видів зброї, обладнання та боєприпасів», – сказав він. “Для цього необхідні довгострокові контракти та авансові платежі для нарощування потужностей”, – додав він.

Таким чином, за його словами, “Німеччина створить промислову базу, яка сприятиме забезпеченню миру та свободи в Європі”.

Минулого місяця глава НАТО Єнс Столтенберг заявив, що темпи використання боєприпасів Україною «у багато разів перевищують наші нинішні темпи виробництва».

До вторгнення Росії в Україну Німеччина після Другої світової війни дотримувалася пацифістського курсу, який протягом десятиліть приводив до недостатніх інвестицій у її збройні сили.

Але через три дні після агресії Москви Шольц оголосив про створення фонду у 100 мільярдів євро для зміцнення армії та оновлення її запасів.

За останній рік Німеччина також поставила Києву зброю від ракетних установок залпового вогню до бронетехніки.

Нещодавно Шольц погодився дозволити відправку в Україну бойових танків Leopard німецького виробництва, що значно збільшило військові зобов’язання Берліна перед Києвом.

У своєму зверненні до парламенту в четвер Шольц також обрушився на заклики лівих у Німеччині припинити постачання озброєнь Києву.

«Ви не створите світ, кричачи тут у Берліні «ніколи більше не буде війни» і водночас вимагаючи припинити всі постачання зброї Україні»– сказав він.

«Якщо Україна перестане захищати себе, то це буде не світ, а кінець України»– попередив він.

Читайте також:  Ядерні загрози Путіна спрямовані на Німеччину

«Кохання до світу не означає підпорядкування себе більшому сусідові»– сказав він.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я