Чому вам варто зіграти в квіз, навіть якщо ви поки що не знаєте, що це таке

132

Квіз – це командне змагання на логіку, кмітливість та кмітливість, яке проходить у барах чи ресторанах. Найбільше квіз схожий на такі відомі передачі, як “Що? Де? Коли?” або “Брейн-ринг”, тільки для участі точно не обов’язково бути таким розумним, як Олександр Друзь.

Головною відмінністю є те, що для участі в квізі не потрібна додаткова підготовка, ігри проходять у барах, де учасники можуть не лише блиснути інтуїцією, а й відпочити та розважитися. У Ризі також регулярно проходять квізи, у тому числі російською мовою. Якщо після прочитання статті ви захочете самостійно або в компанії ризикнути – достатньо пошукати в інтернеті за ключовими словами “квіз у Ризі”.

Портал Lifehacker пише, чому варто хоча б раз сходити на інтелектуально-розважальну битву.

1. Відпочити з друзями по-новому

Квіз додає звичайній посиденьці в барі азарту. У процесі пошуку відповідей можна посміятися над забавними неправильними варіантами, що приходять в голову, і зблизитися сильніше. А ще спілкуванню не заважатимуть смартфони: їх на час гри пропонують прибрати чи вимкнути. Відмовлятися від звичайних барних розваг не потрібно. Можна так само жартувати, обговорювати новини в перервах між раундами, є улюблені страви і слухати музику.

2. Завести нові знайомства

Шукати приятелів поза роботою та коло знайомих у дорослому житті буває складно. Похід на квіз допоможе виправити цю проблему. На одну гру збираються сотні людей. У перервах між раундами можна познайомитись із учасниками із сусідніх команд.

Приєднатися до готової команди або сформувати нову допоможуть сторінки ігор у соцмережах: у них зазвичай відкривають обговорення для одинаків, які бажають взяти участь. Залиште повідомлення і дочекайтеся відповіді. Коли команда відгукнеться, приходьте, відповідайте на запитання та спілкуйтеся — нові знайомі можуть стати не просто партнерами по грі, а й компанією друзів.

Читайте також:  Не тільки перевірити стан шин: як підготувати автомобіль до літніх далеких поїздок?

3. Урізноманітнити будні

Схема «дім – робота – дім» здатна втомити будь-кого. Звичні розваги в дусі походу в кіно, театр чи торговий центр теж згодом набридають. Квіз може розбавити розклад і привнести в робочий тиждень свіжі враження.

Не треба боятися, що після трудового дня гра буде стомлюючою. На інтелектуальних битвах реально відпочити і набратися сил, навіть попри те, що мозку доведеться попрацювати. Секрет у тому, що новий досвід стимулює позитивні емоції та допомагає боротися зі стресом. Тому, якщо завдання в офісі зовсім вибили з колії, записатися на барну гру — робочий варіант, щоб відволіктися та розслабитись.

4. Повірити у себе

Барні квізи – інтелектуальна розвага. Але перейматися тим, що з ним впораються лише розумники рівня Вассермана чи Друзя, не потрібно. Взяти більшість питань можна за допомогою логіки та кмітливості. Навіть якщо в них закладено якийсь факт, потрібно просто уважно розібрати формулювання завдання — і рано чи пізно відповідь знайдеться.

5. Прокачати ерудицію

Участь у квізі — спосіб дізнатися про щось корисне та цікаве. Як мінімум під час кава-брейку ви зможете здивувати колег свіжими фактами або вразити племінника знанням пісень блогерів. Як максимум – застосувати нову інформацію на практиці! Хто знає, раптом питання про відомого бізнесмена наштовхне вас на старт підприємницької кар’єри, а цікавий факт з історії стане в нагоді прикладом для робочої презентації.

А ще інтелектуальні розваги – легке, але ефективне тренування для мозку. У процесі ви покопаєтесь в пам’яті (за звичкою швидко знайти відповідь у пошуковій системі не вийде), напружите логічні здібності і підключіть комунікативні навички під час суперечок.

Читайте також:  5 причин відкласти телефон убік

6. Зарядитися емоціями

Радість від розгаданого питання, прикро, що команда послухала іншого гравця і написала неправильну відповідь, заряд адреналіну на турах зі ставками, інтрига під час оголошення турнірної таблиці. Пара годинника квіза здатна подарувати цілий спектр емоцій та вражень. Саме через це багато хто закохується в цей формат розваг, починає ходити на інтелектуальні битви регулярно і робить їх постійною частиною свого життя.

7. Здобути трофей

Піти з інтелектуальної гри з нагородою – приємно. І в квізах такий шанс є не тільки у найкмітливіших. Барна битва це не змагання, а привід відпочити. Тому там зазвичай нагороджують і команди, які посіли останнє чи передостаннє місце, а іноді й гравців, які розташувалися десь посередині, наприклад, на сьомій чи тринадцятій позиції. Зрештою отримати трофей можна просто за те, що ви прийшли!

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я