Шольц не чекає на швидке постачання винищувачів

17

“Підготовка пілотів – це довгостроковий проект”, – сказав канцлер.

 

Шольц не чекає на швидке постачання винищувачів

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не очікує, що найближчим часом Україні буде поставлено сучасних винищувачів. «Підготовка пілотів – це довгостроковий проект», – сказав він на полях саміту G7 у Хіросімі, Японія. США ще остаточно не вирішили, що буде наприкінці навчання.

Цей проект – насамперед послання тим, хто напав на Україну: Росія не повинна грати в азартні ігри, оскільки підтримка України зменшуватиметься тим довше, чим продовжуватиметься війна, наголосив канцлер. «Послання залишається: Росія має вивести війська».

США дали зелене світло на навчання пілотів

США дали зелене світло на навчання пілотів винищувачів під час саміту G7 провідних демократичних економічних держав у Хіросімі. Проект підтримують Велика Британія, Франція, Бельгія, Данія та Португалія. Пізніше буде вирішено, коли та скільки літаків буде поставлено та хто їх надасть. В основному йдеться про літаки F-16 американського виробництва.

Досі Німеччина не виявила бажання брати участь у навчанні. Шольц наголосив, що Німеччина вже багато робить для України. Крім США, Німеччина є найбільшим прихильником країни, яка зазнала нападу з боку Росії, у плані фінансової, гуманітарної та військової допомоги.

Якщо говорити конкретно, то нині Німеччина надає все необхідне спроби повернути окуповані Росією території. Серед іншого, Німеччина надала Україні танки та артилерійські гармати.

Читайте також:  Євангельська церква ФРН сперечається про постачання зброї Україні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я