“Щуряча цариця” вирішить проблему гризунів у Нью-Йорку

12

Пацюки стали символом забруднення та поганого стану великого міста.

 

«Щуряча цариця» вирішить проблему гризунів у Нью-Йорку

Хто вирішить проблему гризунів у Нью-Йорку? Вони нишпорять по нью-йоркській підземці, каналізації або підвалах багатоквартирних будинків. Мільйони щурів вважаються чумою для більшості жителів мегаполісу Східного узбережжя США. Тепер у Нью-Йорку з’явився перший уповноважений боротьби з пацюками. У середу мер Ерік Адамс представив «щурину царицю» Кетлін Корраді як перший загальноміського директора боротьби з гризунами.

«Було ясно, що нам потрібна людина, яка займатиметься виключно боротьбою з щурами у всіх п’яти районах», – сказав Адамс у зв’язку з проблемою, що продовжується. В останні роки та десятиліття щури стали символом забруднення та поганого стану великого міста, особливо для багатьох ньюйоркців. Серед іншого, нью-йоркська «піца-щур» здобула популярність завдяки відеоролику, в якому вона тягне занадто великий шматок відомої сирної піци вниз сходами станції метро.

Але Корраді також вважає це «симптомом системних проблем, включаючи гігієну, здоров’я, житло та економічну справедливість». Вона каже, що застосовуватиме науковий та систематичний підхід до боротьби з пацюками у всіх департаментах міської адміністрації. Влада визначила район Гарлема на Манхеттені як першу «гарячу точку». На скорочення популяції щурів там буде спрямовано 3,5 мільйони доларів.

Читайте також:  Довідка про хворобу по телефону

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я