Що станеться з тілом, якщо щовечора випивати келих вина?

44

Напевно, багато хто чув, що один келих вина за вечерею – не тільки нешкідлива, але ще й корисна звичка. Сьогодні фахівці в цьому не такі впевнені. І ось чому.

Зайва вага

Справа в тому, що наш організм сприймає спиртні напої як потенційну небезпеку. І доки він намагається переробити цей токсичний продукт, процес жироспалювання сповільнюється. Їжа, яку ви з’їли за вечерею, неодмінно вплине на вашу фігуру. А при регулярному споживанні вина увечері тільки зробить процес більш помітним.

Крім того, алкоголь збуджує апетит. Якщо у вас є проблеми з контролем їжі, то ви ризикуєте зіткнутися з регулярним переїданням.

Сліди втоми на обличчі

Лікарі попереджають: навіть невелика кількість спиртного здатна серйозно вплинути на нічний сон. Найчастіше після випитого час відпочинку скорочується, а сама людина відчуває млявість протягом усього наступного дня. Навіть незважаючи на сонливість після одного келиха вина, фази швидкого сну скорочуються, що шкодить фізичному та ментальному здоров’ю.

Як підсумок: ви прокинетеся втомленими, навіть якщо спали звичну кількість годин. Все це зазвичай відбивається на обличчі та тілі – набряки, чорні кола під очима, поява висипань.

Проблеми зі шлунком

У більшості любителів випити один-другий келих вина рано чи пізно діагностують різні захворювання, пов’язані з печінкою або шлунком, – аж до розвитку онкології.

При цьому у вині містяться дуже корисні для кишечника ферменти – поліфеноли. Ось тільки правильний ефект настане за умови, якщо пити не більше одного келиха червоного вина на тиждень.

Хронічні запалення на обличчі

Кожному любителю міцних напоїв треба знати, що вино призводить до збільшення кількості капілярів на щоках. Це може вилитися у справжнє захворювання – розацеа. Ризик зіткнутися з такою недугою є у тих, хто п’є понад п’ять келихів спиртного на тиждень.

Читайте також:  13 правил успішної людини

Лікарі вважають: це відбувається через те, що алкоголь серйозно послаблює імунну систему, веде до розширення судин. Особливо це загрожує любителям білого вина, склад якого серйозно поступається червоному.

При розумному споживанні алкоголь не нашкодить вашому здоров’ю, ні фігурі. Головне – не вводити келих вина за вечерею у щоденний раціон.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я