У Рівному в храмах ПЦУ Різдво відзначатимуть 25 грудня

13

Таке рішення було прийнято Єпархіальною радою Рівненської єпархії ПЦУ.

У рішенні йдеться про поступовий перехід, адже доведеться переносити й інші великі свята, такі, як Благовіщення Пресвятої Богородиці, день пам’яті святителя Миколая, Богоявлення та інші.

Розуміємо, що багато православних родин нашої єпархії вже визначилися із святкуванням Різдва Христового саме 25 грудня. Тому, рекомендуємо в цей день у храмах Рівненської єпархії проспівати Різдвяні колядки та відслужити Акафіст Різдву Христовому.

Однак, вважаємо за потрібне здійснити поступовий перехід на «новий календар», аби це стало комфортним, обдуманим та усвідомленим рішенням кожного вірянина. Православна Церква України завжди вирізнялася поміркованістю, тому має провести відповідну підготовчу роботу, аби уникнути маніпуляцій навколо вкрай важливого питання. Окрім того, при переході на новоюліанський календар доведеться переносити й інші великі свята, такі, як Благовіщення Пресвятої Богородиці, день пам’яті святителя Миколая, Богоявлення та інші.

Для проведення календарної реформи для православних України потрібно провести просвітницьку роботу, особливо для старшого покоління, для яких відзначення Різдва за юліанським календарем стало швидше звичкою, а не духовно-моральним переконанням.

Висловлюємо щирі сподівання, що поступово православні України відзначатимуть Різдво Христове разом зі всіма християнами. – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Завтра в Острозі прощатимуться із Віктором Куфальським, який загинув у Донецькій області

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я