Чи зможе громадянська інфраструктура України пережити цю зиму?

22

Представники Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) обговорили з Aussiedlerbote стан громадянської інфраструктури України.

 

Громадянська інфраструктура України зазнає величезного навантаження після російських обстрілів, і це навантаження лише збільшуватиметься з настанням зими. Про це представники Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) розповіли в інтерв’ю Aussiedlerbote.

ShapikMedia/Shutterstock

«Війна Росії, що триває, проти України приносить невимовні руйнування і страждання. Крім великої кількості загиблих, внаслідок недавніх нападів мільйони мирних жителів залишилися без доступу до водопостачання, електрики та опалення. Найважливіша громадянська інфраструктура зазнає величезного навантаження, і потреби тільки зростатимуть у міру подальшого зниження температури», – заявили в ОБСЄ.

Усі ці атаки призвели до масової міграції мільйонів людей, змусивши їх залишити свої будинки, вважають в організації.

Проекти ОБСЄ в Україні

ОБСЄ намагається допомогти Україні впоратися із наслідками війни для цивільного населення.

«Із запуском нашої Програми підтримки для України ми працюємо з нашими партнерами на місцях та вивчаємо, як нарощувати та координувати наші зусилля для кращої підтримки країни та її населення», – кажуть в організації.

Перші 23 проекти, які ОБСЄ має нині, спрямовані на підтримку українських інститутів, громадянського суспільства та людей у ​​вирішенні різних проблем, пов’язаних з війною.

Vitalii Vodolazskyi/Shutterstock

«Вони включають, наприклад, такі галузі, як розмінування, усунення екологічних збитків, заподіяних війною, розширення можливостей надання соціальної та психологічної підтримки потерпілим від війни, підвищення потенціалу реагування на хімічні надзвичайні ситуації, свобода ЗМІ, сприяння діалогу, боротьба з кіберзлочинністю та боротьба з торгівлею людьми», – кажуть в організації.

Відповідаючи на запитання, які санкції може запровадити ОБСЄ щодо Росії, щоб зупинити війну в Україні, в організації визнають, що вони не мають конкретного механізму для запровадження санкцій щодо держав-учасниць.

Читайте також:  Україна відповіла на бомбардування енергооб'єктів — ISW

«Діючий голова та Генеральний секретар ОБСЄ неодноразово закликали Російську Федерацію вивести всі свої сили з України та підтверджували свою непохитну підтримку населення України та прихильність до незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно-визнаних кордонів», – заявили в кордоні».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я