Що не можна вішати на ялинку: 6 заборонених прикрас

19

Багато хто вже вбрав святкову ялинку, але чи знаєте ви, що не всі іграшки однаково гарні? Деякі ялинкові прикраси можуть принести в будинок негативну енергетику або можуть бути небезпечними для здоров’я.

Портал УНІАН назвав 6 видів прикрас, від яких варто відмовитись при прикрасі ялинки цього року.

Яскраві та пластикові іграшки

Покровитель 2023 Чорний Водяний Кролик в китайському гороскопі позначається як скромний і спокійний знак зодіаку, який любить природу. Виходячи з характеристики цього знака не варто вішати на ялинку іграшки яскравих кольорів, що кричать, а також зроблені з пластику. Набагато краще підійдуть дерев’яні чи паперові прикраси.

Червоні іграшки

Символ року Чорний Кролик не схвалить ялинкові іграшки червоних та помаранчевих кольорів. Щоб успіх точно не відвернувся від вашого будинку, краще вибирати прикраси холодних, синіх та білих відтінків.

Фігурки тварин

Цього року варто бути обережними із розвішуванням на ялинці іграшок із тваринами. На ялинку не варто вішати прикраси із природними ворогами кроликів, наприклад лисицями та вовками. Також не варто використовувати зображення вигаданих хижаків, таких як дракони.

Крихкі скляні іграшки

Іграшки зі скла та кришталю не варто використовувати у будинку, де є діти та домашні тварини. Такі прикраси дуже тендітні і легко розбиваються, через що хтось може поранитися. Астрологи також не радять прикрашати ялинку скляними іграшками, оскільки цей матеріал не поєднується із символом року.

Іграшки з тріщинами та подряпинами

Не варто вішати на ялинку старі іграшки з тріщинами, подряпинами та вм’ятинами, навіть якщо вони вам дуже подобаються. Такі іграшки приносять до будинку негативну енергетику руйнування. Крім того, прикраси із подряпинами можуть легко розбитися.

Старі та несправні гірлянди

Старі та частково перегорілі гірлянди в жодному разі не варто вішати на ялинку. Через проблеми з проводкою в такій гірлянді ялинка може спалахнути. Також не варто вішати на ялинку гірлянду, яка живиться від розетки, оскільки всім українцям зараз треба заощаджувати електрику. Найкраще купити пристрій на батарейках.

Читайте також:  Таблетки від головного болю: 5 помилок при прийомі

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я