Що найбільше не влаштовувало Меган Маркл у житті при дворі і яке пекло вона влаштовувала персоналу

33

Меган Маркл при дворі – улюблена тема багатьох шанувальників королівської родини. Хоча з 2020 року герцогиня з принцом Гаррі і живе в Америці, відмовившись від своїх повноважень та обов’язків, у світі не перестають обговорювати той час, коли Меган ще мешкала у палаці. Ось і зараз завдяки книзі Валентина Лоу «Придворні: прихована сила за короною» випливли нові подробиці про зірку «Форс-мажорів». Меган часто скаржилася на своє життя у Великій Британії, а також регулярно влаштовувала розноси персоналу: своїм помічникам, помічникам, секретарям … Що ж так не подобалося герцогині в королівському житті і наскільки важко було людям, які працюють з МеганомРозкажемо далі.

Меган Маркл при дворі: незліченні скарги герцогині

Після весілля з принцом Гаррі Меган Маркл, мабуть, мала розуміти, на що вона підписується. Королівське життя — це не казка, в якій ти носиш гарний одяг, прикраси та посміхаєшся підданим. Це своєрідна робота. Вже після першого офіційного туру герцогів Сассекських Меган залишилася розчарована всім, що відбувається. Тоді Гаррі та Меган відвідали Нову Зеландію, Австралію, Фіджі та інші країни Співдружності.

У своїй книзі королівський хронікер Лоу написав, що Меган безперечно подобалася всю ту увагу, яку вона отримувала під час туру. Проте герцогиню дратувало те, що треба виконувати якісь обов’язки, зустрічатися з незнайомими людьми і тиснути їм руки. Але найбільше Меган засмучувало те, що за це вона не отримувала гроші. “Не можу повірити, що мені не платять за це”– Саме цю фразу, як сказано в новій книзі, якось промовила Меган Маркл.

Чи була Меган щаслива у королівській родині? Як стверджує автор книги, тут питання потрібно порушувати інакше. Чи хотіла Меган бути щасливою? Хронікер пише, що герцогиня за власним бажанням обрала собі роль відкинутого члена сім’ї. «Вона хотіла бути відкинутою. Це була її нав’язлива ідея з першого дня»– ділиться Валентин Лоу.

Читайте також:  Яку королівську традицію порушила хвора Кейт Міддлтон

Як Меган Маркл влаштовувала «пекло» своїм помічникам та асистентам

Поруч із «нещасною» Меганом інші люди теж відчували себе не зовсім добре. І справа не в емпатії та співчутті. Просто Меган своєю поведінкою вміла влаштувати «солодке» життя всім навколо. Особливо страждали ті, хто працював із герцогинею. Це стосувалося її помічників, секретарів, асистентів тощо.

Був період, коли особистим секретарем Сассекс була Саманта Коен. Пізніше друг Саманти розповів, що жінка залишилася дуже незадоволена співробітництвом із Сассексами. «Працювати на них — все одно, що працювати на парочку підлітків. Вони були нестерпні і постійно мучили її [Саманту]. Вона була дуже нещасна»– зізнався друг Коен.

Інші люди, які працювали з Меганом Марклом, також скаржилися на герцогиню. Вони розповідали, що Меган дозволяла собі бути грубою, кричати, звітувати персонал при всіх. Крім того, якщо щось йшло не так, як хотіла Меган, вона могла через кожні десять хвилин дзвонити своїм співробітникам та кричати на них.

Ось що розповіла одна з дівчат, яка працювала у палаці і одного разу припустилася якоїсь помилки. «Кожні десять хвилин вона або Гаррі дзвонили, щоб накричати на мене. Вони говорили: “Не можу повірити, що ти це зробила, про що ти думала?” Так тривало кілька годин».

Помічники втікали від Меган

Через таке ставлення асистентки Меган часто звільнялися за власним бажанням. Коли від герцогині втекло вже дві асистентки, це стало тривожним дзвіночком. Тоді глава прес-служби палацу поділився своїми думками з цього приводу із секретарями принца Вільяма: «Мене дуже турбує, що вже дві особисті помічники герцогині звільнилися через цькування. Здається, що герцогиня постійно на когось націлена».

Так продовжуватися не могло. У королівській сім’ї відчитали вже Гаррі та Меган за те, що вони зневажливо ставляться до персоналу. Щоправда, навряд чи це вплинуло на Меган Маркл. Вона заявила, що не повинна няньчитися з людьми. Схоже, Меган перетворилася на злого боса з фільмів. Що тут казати, якщо персонал, який працював з Меган, придумав собі особливу жартівливу назву — «Клуб виживання Сассекс».

Читайте також:  Чому Меланія Трамп зітхнула з полегшенням, коли Дональда не обрали на другий термін

Меган спочатку готувала шляхи відходу

Також у новій книзі королівського хронікера є думки про те, що Меган, можливо, від самого початку готувала свій «догляд» із сім’ї. Вона намагалася зібрати якнайбільше аргументів, щоб довести, як сім’я її підвела. Валентин Лоу впевнений, що кожна дія герцогині при дворі була продумана та входила до загального плану.

І хоч зараз багато розмов про можливе повернення Гаррі та Меган до сім’ї, виходячи зі всього сказаного, здається, що це ніколи не станеться. А як ти вважаєш?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я