Чим жвава принцеса Шарлотта така схожа на королеву Єлизавету II

53

Юна принцеса Шарлотта поєднує у собі риси обох батьків. Але шанувальники королівської родини вважають, що найбільше дівчинка взяла від своєї прабабусі. Шарлотта – копія Єлизавети! На деяких фото схожість між ними вражає. Але варто зазначити, що принцеса успадкувала від прабаби не лише зовнішні риси, а й багато в чому характер. Ми зібрали кілька причин, які точно переконають тебе в тому, що Шарлотта йде стопами Єлизавети II.

Шарлотта – копія Єлизавети II

За життя Єлизавета безперечно любила всіх своїх дітей, онуків та правнуків. Але, подейкують, що з Шарлоттою, донькою принца Вільяма та Кейт Міддлтон, у монархіні був особливий зв’язок. Не дивно, адже принцеса — просто зменшена копія самої Єлизавети. Той самий погляд і розріз очей, брови, що злегка нависають, тонкі губи, широка посмішка… По фото відразу видно, в кого пішла Шарлотта.

Вольовий і норовливий характер

Але на вигляд подібність не закінчується. Схоже, характер маленька принцеса теж успадкувала від бабусі. З юних років Шарлотта відрізнялася наполегливістю, впевненістю, а іноді навіть зухвалістю. Дівчинка, як владна правителька, може проконтролювати не лише свого молодшого брата Луї, а й старшого Джорджа. Помикати батьками не в правилах принцеси, але впевнені, вона могла б досягти бажаного від Вільяма та Кейт.

У Шарлотти вже встигли проявитися лідерські якості. Пам’ятаєш, як дівчинка приструнила братів під час платинового ювілею королеви у червні? А одного разу Шарлотта навіть поставила на місце папараці. Дівчинці було лише три роки, і на хрестинах брата Луї, куди намагалися прорватися папараці, Шарлотта зухвало їм відповіла. «А вас не звали»— сказала тоді принцеса.

Любов до коней

Крім зовнішності та характеру, є ще дещо, що дісталося Шарлотті від прабабусі. Це її пристрасть до коней. Як відомо, Єлизавета була божевільна від верхової їзди. Вона могла сісти у сідло навіть у поважному віці. Звісно, ​​останніми роками життя здоров’я іноді підводило монархиню, але трималася вона молодцем.

Читайте також:  Який зараз вигляд має Кончіта Вурст, скандальна переможниця Євробачення

Юна Шарлотта теж любить коней і із задоволенням займається верховою їздою. Люди з оточення сім’ї навіть називають принцесу затятою наїзницею. Скакати на поні – одна з улюблених розваг Шарлотти та її братів. Активно цим займатися вони почали в період карантину, коли жили в маєтку Анмер-Холл. Але і зараз, після переїзду до котеджу Аделаїда, хлопці точно розвиватимуть свої навички верхової їзди.

А ти помічав, як Шарлотта схожа на свою прабабуся? Поділися своїми спостереженнями у коментарях.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я