Який вигляд мала Вікторія Бекхем до популярності

22
Вікторія Бекхем

17 квітня дружина Девіда Бекхема відсвяткувала свій ювілей. Так, екс-учасниці гурту “Spice Girls” і бізнесвумен виповнилося 50 років. Цифра досить солідна, чи не так? Сьогодні на неї рівняються мільйони прихильників, стежачи за кожною публікацією і навіть дієтою дизайнерки. Однак мало хто здогадується, що Вікторія Бекхем до популярності мала комплекси через зовнішність і батьків.

Вікторія Бекхем до популярності

Сьогодні, дивлячись на Вікторію Бекхем, навряд чи повіриш, що колись ця впевнена в собі жінка не любила свою зовнішність і походження. Але ж варто зазначити, що саме завдяки старанній роботі над собою британка змогла домогтися слави і популярності. Адже на момент весілля з Девідом вона вже була популярною і навіть могла похвалитися фан-базою.

Вікторія Бекхем

Але який же вигляд мала і, що важливо, якою була Вікторія Бекхем до популярності. Ти напевно пам’ятаєш худорляву учасницю “Spice Girls”, яка віддавала перевагу маленьким чорним сукням і туфлям на високих підборах. Адже не дарма героїні нашого матеріалу дали прізвисько Posh Spice (“Шикарна перчинка”).

На жаль, задовго до згаданої поп-групи Вікторія була сором’язливою і закомплексованою дівчинкою. Так, вона всіляко уникала розмов про багатство своїх батьків. Цілком імовірно, що цей комплекс у неї залишився і сьогодні. Адже варто нагадати, як зовсім недавно Девід підловив дружину на брехні про автомобіль батька.

Вікторія Бекхем

Комплекси, дієти і страшний діагноз

Йдеться, звичайно ж, про Rolls Royce, який дозволити собі можуть далеко не всі навіть сьогодні. І, безумовно, у школі діти намагалися всіляко зачепити майбутнього дизайнера. Вона відрізнялася від них. Була не як усі. А в класі її знали як Vicky-Sticky (“Вікі-прилипала”). І на тлі цькування Вікторія вважала себе некрасивою і навіть соромилася фігури. Чи варто говорити, що через це вона часто сиділа на дієтах, які згодом позначилися на її здоров’ї.

Читайте також:  Девід Бекхем купив дружині самокат, після того як вона зламала ногу

Вікторія Бекхем

На той момент дівчині здавалося, що саме її фігура може вплинути на ставлення до неї оточуючих. Ось тільки вже у 20 років Вікторії Бекхем поставили невтішний діагноз – безпліддя. Для неї це стало серйозним ударом. Адже попри те що співачка будувала кар’єру, вона мріяла про велику родину.

Вікторія Бекхем

На щастя, поставлений діагноз виявився помилковим. І вже в 1998 році Вікторія і Девід дізналися, що у них буде первісток – Бруклін. Пізніше, як тобі відомо, подружжя обзавелося ще двома синами і дочкою. Хоча, звичайно, на їхньому життєвому шляху ще були розмови про зради Бекхема і навіть зізнання Ребекки Лоос. Проте зіркова пара змогла пройти це випробування і довести, що у справжнього кохання не може бути перешкод.

Вікторія Бекхем

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я