Сеул повідомляє про вторгнення гаданих безпілотників із Північної Кореї

11

За повідомленнями військових, ймовірні безпілотники з Північної Кореї без дозволу увійшли до повітряного простору Південної Кореї. Військові Південної Кореї виявили кілька безпілотних літальних апаратів у прикордонному районі в понеділок вранці (за місцевим часом) і спочатку відреагували гучномовними оголошеннями та попереджувальними пострілами, повідомив генеральний штаб у Сеулі. Пізніше ВПС направили літаки та гелікоптери для переслідування та збивання літака.

Верховне командування припустило, що це були невеликі безпілотники із сусідньої країни, які пролетіли над військовою демаркаційною лінією. Це була «очевидна провокація», йдеться у повідомленні. Спочатку не було відомо, чи були збиті безпілотники.

Це перший подібний прикордонний інцидент із 2017 року. Тоді військові Південної Кореї виявили передбачуваний безпілотник-шпигун поблизу сильно укріпленого кордону з Північною Кореєю після того, як він зазнав аварії. Як кажуть, на той час літак був запрограмований на зворотний політ до Північної Кореї.

Останній інцидент стався в період небезпеки, що стрімко зростає, в регіоні. Північна Корея вже кілька разів цього року проводила випробування ракет із ядерним зарядом з порушенням резолюцій ООН. Щодо Пхеньяну діють жорсткі міжнародні санкції через його програму створення ядерної зброї. Південна Корея та США цього року відновили повномасштабні спільні військові навчання, які передусім призначені для стримування Північної Кореї.

Читайте також:  Бербок та Хайль вирушають до Бразилії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я