Зеленський звертається до українців із різдвяними закликами

31

В емоційному різдвяному посланні президент України Володимир Зеленський надав мужності людям, які страждають від війни з Росією, та закликав їх до стійкості. «Ми пережили напади, погрози, ядерний шантаж, терор та ракетні удари. Давайте переживемо цієї зими, тому що ми знаємо, за що ми боремося», – сказав Зеленський у відео, поширеному напередодні Різдва. У ній він стояв у темряві на вулиці з ялинкою та рідкісними вогнями на задньому плані.

«Ми віримо, що сльози поступляться місцем радості, що надія прийде після відчаю, а смерть буде переможена життям», – сказав Зеленський. Цими днями мільйони людей в Україні та у всьому світі святкують Різдво, сказав він. Президент пригадав українців, які бігли за кордон чи змушені провести Різдво у російському полоні. «Ми повернемо свободу всім українським чоловікам та жінкам».

Війна не змогла зламати дух Різдва

Після російських атак на енергетичну інфраструктуру країни вулиці та будинки цього року можуть світитися не так яскраво, як завжди, сказав Зеленський. Але жоден російський безпілотник чи ракета не зможе порушити дух Різдва, додав він. І навіть у темряві ми знайдемо один одного, щоб міцно обійняти». А якщо немає опалення, ми зігріємось, міцно обнявшись», – сказав Зеленський. «Ми не чекатимемо дива, ми зробимо його самі».

В Україні і 25 грудня – офіційний день Різдва, та 7 січня, коли святкують православні християни. Згідно з опитуваннями, війна в Росії змушує все більше людей звертатися до святкової культури західних церков.

Читайте також:  Залужний зізнався у відсутності авіації

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я