Седер вирушає на “Фастнахт у Франкені” як “старійшина племені”

14

Прем’єр-міністр Баварії Маркус Седер побував у ролі Шрека та героя мультсеріалу Гомера Сімпсона. Він пародував Мерилін Монро, драматичну красуню, та Гендальфа, персонажа із «Володаря кілець».

Коли Франконський карнавал (Fränkische Fastnacht) запрошує людей на танці у Вайтсхоххаймі, а Баварський радіотелевізійний канал веде пряму трансляцію, батько держави перебуває у своїй стихії. «Мені цього не вистачало», – каже Седер, який востаннє був у Вайтсхоххаймі в 2019 році в обідньому піджаку, а останні два роки йому довелося зробити перерву, як і решті Нярриннен і Наррен, через пандемію.

Цього року, очевидно, було не зовсім просто знайти відповідний костюм, коли камери будуть спрямовані на нього для телепрограми на Баварському радіо: «Зелений колір прилипає до тебе, ти не можеш його позбутися, – сказав Седер, – тому це не міг бути знову Шрек». Те саме було і з жовтим кольором, згадує він про свій вечір у ролі Гомера Сімпсона, коли він навіть не міг нормально їсти і пити. Будучи панком, він не міг поміститися в машину через свою зухвалу постать, і йому доводилося їздити мікроавтобусом.

Мабуть, не тільки тому, що на дворі 2023 рік і в жовтні в Баварії відбудуться земельні вибори, Зедер вибрав костюм із підтекстом для цієї п’ятниці: Як «старійшина племені», він хоче дати баварцям керівництво та орієнтацію та провести їх через кризи того часу. За часів війни та інфляції чисті жарти дуже недоречні.

.

Читайте також:  Американка виграла конкурс "Міс Всесвіт"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я