Байден відвідав Польщу напередодні річниці початку війни в Україні

27

У Польщі мають відбутися переговори та виступ Байдену у зв’язку з 24 лютого – роковинами агресивної війни Росії в Україні.

 

Байден відвідав Польщу напередодні річниці початку війни в Україні

Президент США Джо Байден вирушить до Польщі напередодні першої річниці початку війни в Україні. Президент США зустрінеться із президентом Польщі Анджеєм Дудою під час свого візиту з 20 по 22 лютого, повідомила у п’ятницю прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр.

Байден також зустрінеться з іншими представниками східноєвропейських країн НАТО. Також планується виступ Байдена у зв’язку з 24 лютого – роковинами агресивної війни Росії в Україні. Мова мала бути присвячена підтримці України з боку США та союзників.

В останні тижні з’явилися припущення, що Байден може поєднати поїздку до Польщі з відвідуванням України. Білий дім не повідомив жодних подробиць про це, коли його запитали, і наголосив, що на даний момент ні про які подальші зупинки в поїздці оголошено не було. Байден вже натякав на поїздку до Польщі у зв’язку з цією річницею. Однак тільки в четвер він заявив, що немає жодної впевненості у тому, що він взагалі поїде.

За останні місяці після початку війни Україну вже відвідали різні глави держав та урядів, а також міністри інших країн – деякі з них кілька разів. Там також побували кілька членів уряду США та дружина Байдена Джілл. Президент США, проте, ще не був в Україні. До нього зазвичай висуваються набагато вищі вимоги безпеки.

.

Читайте також:  Саміт G7 вшанував пам'ять жертв атомного бомбардування

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я