СДПН має підтримати введення дитячої допомоги

16

Базова допомога на дитину з 2025 року є частиною коаліційної угоди.

 

Бовеншульте: СДПН має підтримати введення дитячої допомоги

На думку мера Бремена Андреаса Бовеншульте, СДПН має підтримати базову допомогу на дитину. «Я чекаю на сильніший соціал-демократичний підпис у федеральному уряді», – сказав глава уряду СДПН в інтерв’ю газеті Deutsche Presse-Agentur. Він сказав, що запобігання росту дітей у бідності – це питання, близьке серцю соціал-демократії.

СДПН має не просто «з інтересом спостерігати» за суперечками, які ведуться у федеральному уряді, насамперед між «зеленими» та ВДП. Бовеншульте сказав: «Ми справді маємо взяти участь у цій суперечці». Він сказав, що очікує, що федеральний уряд «дійсно дійшов висновку і зав’яже вузол».

Базова допомога на дитину з 2025 року є частиною коаліційної угоди. Проте ідеї міністра у справах сім’ї Лізи Паус (Зелені) поки що відкинуті міністром фінансів Крістіаном Лінднером (СвДП). Лінднер хоче не витрачати додаткові гроші, а краще розподілити інші посібники для сімей із дітьми.

ВДП, з іншого боку, має рухатися, сказав Бовеншульте. «Ця догма про базову дитячу допомогу при нульових витратах повинна піти, вона не витримує критики». Мер Бремена також не прийняв аргументу про те, що додаткова допомога знизить стимул до роботи. «Робота має бути гідною. Але ви не зробите цього, якщо дозволите дітям жити у злиднях». Робота буде гідною за гідної колективної заробітної плати або мінімальної заробітної плати, яка зросте до 13 євро.

Читайте також:  Поліція проводить розслідування після нападу на машину Пехштейна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я