Росія завдала удару по Одесі

17

Україна повідомляє про нові удари по Одеській області на півдні країни. Було пошкоджено порт цього чорноморського міста. Росія, у свою чергу, повідомляє про атаки безпілотників у районі Криму.

 

Росія завдала удару по Одесі

У ніч на вівторок Росія завдала удару по південному українському регіону Одеса на Чорному морі. Українська ППО змогла збити шість російських крилатих ракет «Калібр» та 21 бойовий безпілотник, повідомило сьогодні вранці Південне командування української армії. Проте падаючі уламки та ударні хвилі завдали шкоди одеському порту та приватним будинкам. Крім того, було поранено одного жителя міста. Чотири безпілотники також були збиті в сусідній Миколаївській області.

Росія веде агресивну війну проти сусідньої України вже майже 17 місяців. Південні райони Чорного моря, що мають велике значення для України через свою портову інфраструктуру, також неодноразово ставали мішенню російських обстрілів. В останні місяці через Одеський порт здійснювалося постачання продовольства в рамках так званої зернової угоди. У понеділок Росія оголосила про припинення дії цієї угоди на тлі міжнародної критики.

Росія заявила про віддзеркалення 28 безпілотників над Кримом

Тим часом Росія заявила, що відбила ще одну велику атаку безпілотників у районі анексованого Україною чорноморського півострова Крим. Загалом за ніч було збито або відхилено від запланованої траєкторії польоту 28 безпілотних українських ракет, повідомило Міністерство оборони РФ. Незалежно підтвердити цю інформацію не вдалося. Жертв та руйнувань немає, йдеться у повідомленні.

Росія анексувала Крим у 2014 році, порушуючи міжнародне право, і пізніше приєднала його до своєї материкової частини через Кримський міст. За даними Москви, рано вранці в понеділок 19-кілометрова споруда зазнала атаки українських безпілотників, після чого частина дорожнього полотна затонула. Київ, який неодноразово заявляв про плани звільнення всіх окупованих територій, поки не підтвердив свою причетність до атаки.

Читайте також:  Вибори у Туреччині завершуються за кордоном

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я