Росія вислала естонського посла

21

Дипломатичний скандал: Москва хоче погіршити дипломатичні відносини із балтійською країною. Передісторія: вимога Естонії щодо скорочення персоналу російського посольства.

 

Росія вислала естонського посла

На тлі напруженості у відносинах з Естонією Росія надіслала посла балтійської країни – члена ЄС та НАТО. «Посол Естонської Республіки має залишити Російську Федерацію 7 лютого», – оголосив МЗС у Москві. Дипломатичні відносини з балтійською країною будуть погіршені, йдеться у повідомленні. Передісторія: дипломатична суперечка про кількість співробітників посольств та консульств.

Естонія раніше вимагала скоротити штат співробітників російського посольства в Таллінні. Мета – досягти паритету чисельності дипломатичного персоналу. Росія, у свою чергу, заявила про «новий недружній крок», спрямований на розрив відносин. Після висилки естонського посла представництво Естонії у Москві очолить повірений у справах.

Відносини між Росією та країнами Балтії протягом багатьох років були конфліктними, у тому числі через різні погляди на радянське минуле. Початок агресивної війни Росії проти України у лютому цього року знову значно посилив напруженість.

.

Читайте також:  Міністр-президент Гессена незадоволений вирівнюванням бюджетної забезпеченості

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я