Росія використовує в Україні старі танки

31

За даними британської розвідки, Москва замінює знищені бойові танки на техніку, якою вже кілька десятиліть. Згідно з доповіддю, ці машини мають багато слабких місць.

 

Лондон: Росія використовує в Україні старі танки

Через брак матеріалів Росія в агресивній війні проти України замінює зруйновану бронетехніку моделями десятирічної давності. Згідно з британськими оцінками, це старі танки насамперед. Нещодавно в Україні використовувалися навіть транспортні танки радянського типу БТР-50, які вироблялися з 1954 року, повідомило в понеділок Міністерство оборони в Лондоні з посиланням на розвіддані.

Зруйновані основні бойові танки протягом кількох місяців замінювалися старими моделями Т-62. Навіть 1-а гвардійська танкова армія, одна з найпрестижніших частин російської армії, отримала такі танки, щоб компенсувати втрати сучасних танків, йдеться у повідомленні. “З літа 2022 року близько 800 Т-62 були виведені зі зберігання”, – додав Лондон. «Деякі з них отримали модернізовані прицільні системи, які, швидше за все, підвищать їхню ефективність у нічний час». Однак машини мають багато слабких місць, включаючи відсутність сучасної реактивної броні.

З самого початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікує оновлену інформацію про хід війни проти України, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

.

Читайте також:  ЗМІ Росії: Україна готує ядерний удар

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я