Російський військовий кореспондент загинув унаслідок вибуху

35

Він вів репортажі з Кремля, з фронту, у своєму блозі давав російським солдатам поради про те, як поводитись на війні в Україні. Тепер військовий кореспондент та блогер став жертвою вибухового пристрою.

Російський військовий кореспондент загинув унаслідок вибуху

Російський військовий кореспондент загинув внаслідок вибуху у кафе в центрі російського мегаполісу Санкт-Петербурга, розташованого на березі Балтійського моря. Ще 25 людей отримали поранення внаслідок спрацювання вибухового пристрою, повідомило державне агентство Тасс. 40-річний журналіст та блогер під псевдонімом Владлен Татарський, виходець із Донбасу на сході України, загинув миттєво.

За офіційно непідтвердженими повідомленнями ЗМІ, Татарський, справжнє ім’я якого Максим Фомін, запросив людей на “патріотичний вечір” у кафе “Стрітфуд-бар №1” у центрі Санкт-Петербурга в неділю. За повідомленнями ЗМІ, кафе належало Євгену Пригожину, голові сумнозвісного найманського угруповання «Вагнер».

Згідно з початковими висновками слідчих, вибуховий пристрій був вбудований у бюст, який був подарований Татарському як подарунок на зустрічі. За повідомленнями місцевих ЗМІ, подарунок – за словами очевидців, позолочений бюст блогера – йому подарувала молода жінка. Після цього вона сіла на один із задніх рядів аудиторії, але після вибуху зникла. Її пошуки ведуться повним ходом.

Блогер і військовий кореспондент спочатку воював як повстанць за незалежність контрольованого Росією Донбасу з 2014 року, а потім звернувся до журналістики. У своєму блозі він розповсюджував відеозаписи фронтових дій в Україні і зовсім недавно давав молодим російським солдатам поради про те, як їм слід поводитися на передовій.

Читайте також:  Шон Пенн подарував "Оскар" Володимиру Зеленському

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :