Російські військові зазнають втрат під Авдіївкою

19

За даними британської розвідки, Росія зазнала великих втрат у своїх атаках на східноукраїнське місто Авдіївка.

Згідно з коротким звітом Міністерства оборони Великобританії, один полк, ймовірно, втратив значну частину своїх танків при спробі оточити Авдіївку з півдня. Полк, про який мова йде, був частиною армійського формування, сформованого спеціально для підтримки агресивної війни в Україні.

Тим часом, однак, було багато ознак того, що це формування мало проблеми з поганою дисципліною і бойовим духом, заявили британці. Хоча пов’язані солдати, ймовірно, пройшли етап навчання у Білорусі, вони все ще, ймовірно, мали лише дуже обмежену бойову силу. Втрати, ймовірно, здебільшого викликано тим, що атаки були проведені тактично невірно – як це вже було в районі українського міста Вугледар.

З моменту початку російської агресивної війни проти України у лютому 2022 року Міністерство оборони Великобританії щодня публікує оновлену інформацію про хід війни, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  14-річний палестинець загинув внаслідок обстрілу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я