Російські війська просунулися вперед у Бахмуті

38

Лондон вважає: напруженість між регулярними силами та найманцями Вагнера ослабла.

 

Лондон: Російські війська просунулися вперед у Бахмуті

За даними британської розвідки, російські війська в останні дні досягли успіхів на місцевості в захопленому українському місті Бахмут.

Згідно з коротким звітом Міністерства оборони Великобританії, росіяни з великою ймовірністю просунулися в центр міста на сході України і зайняли західний берег річки Бахмутка. Для українців це означає, що важливий транспортний маршрут для постачання, напевно, перебуває під значним ризиком.

Лондон вважає: напруженість між регулярними силами та найманцями Вагнера ослабла.

Після того, як з кінця березня росіяни практично не просунулися вперед, Москва значно збільшила свою присутність у потерпілому районі та знову розгорнула більше артилерії, заявили британці. Лондон також вважає за можливе, що напруженість між регулярними російськими силами та найманцями Вагнера, що воюють за Москву, ослабла, і обидві сторони знову співпрацюють успішніше.

З моменту початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікувало оновлену інформацію про перебіг війни. Посилаючись на розвідувальну інформацію, британський уряд хоче як протистояти російському наративу, так і утримати союзників у вузді.

Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Зеленський звинуватив Москву у втраті контролю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я