Російські силовики оточили мечеть у Балашихі

18

У пошуках новобранців Кремль уже багато місяців не цурається насильницького вербування чи вербування під надуманим приводом.

Російські силовики оточили мечеть у Балашихі

Невідомо, скільки саме російських солдатів спалив Володимир Путін у своєму наступі на Україну. Але для свого вторгнення кремлівський вождь постійно потребує нових порцій «гарматного м’яса» для фронту. Російські силовики, зважаючи на все, відбирають побожних мусульман.

Російські силовики влаштували облаву на відвідувачів мечеті у підмосковній Балашихі. Як повідомляє зі своєї латвійської еміграції незалежне російськомовне інтернет-видання “Нова газета Європа”, озброєні загони без розпізнавальних знаків оточили мечеть близько 13:30 у п’ятницю, тобто. після закінчення п’ятничної молитви. Потім було перевірено документи у всіх, хто виходив із мечеті. Згідно з повідомленням, деяких віруючих було заарештовано.

У цей час, як стверджується, до мечеті під’їхав спеціальний автобус. Передбачається, що заарештованих відвідувачів мечеті відвезли на призовний пункт російської армії. У відповідь на запитання озброєний охоронець заявив, що рейд є спільною операцією ФСБ, МВС та прокуратури.

За інформацією «Нової газети в Європі», імам мечеті в Балашихі підтвердив, що в п’ятницю після молитви п’ятниці був проведений рейд. За його словами, під час рейду деяким парафіянам запропонували служити в армії. Він не зміг сказати, скільки людей було виведено з автобуса.

Чи не одиничний випадок

Згідно з повідомленням, це не єдина подібна акція у Балашихі за останні дні. Повідомляється, що 15 листопада націоналістичні молодіжні рухи спільно з силовими структурами провели аналогічні облави на мігрантів на одному з ринків міста і на одному із заводів. Кілька людей було затримано та посаджено в автобуси.

У місті Котельники, також розташованому в Московській області, наприкінці жовтня було проведено рейд у місцевій мечеті. За даними «Нової газети Європи», затриманих того ж дня було відправлено до армії. Раніше МВС Росії розпорядилося видворити чи депортувати із Росії 15 тис. мігрантів. Проте, ймовірно, багато хто з них передаються військовим як новобранці.

Читайте також:  ЄС скасував прийом з нагоди Дня Європи в Ізраїлі

За українськими даними, з початку російського вторгнення в Україну понад 300 000 російських військовослужбовців було поранено або вбито. У пошуках новобранців Кремль вже багато місяців не цурається насильницького вербування чи вербування під надуманим приводом: зокрема, мережа контрабандистів, за чутками, заманила до Росії кілька сотень кубинців, щоб незабаром відправити їх на фронт. Рейди зі збору мігрантівзокрема, із країн Центральної Азіїтакож стали частиною повсякденного життя.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я