Російські безпілотники атакували Україну

18

Україна переживає другу зиму війни У той час, як ворожі війська на фронті знемагають, у ряді районів країни відзначаються інтенсивні удари безпілотників. Українським ВПС вдається перехопити лише деякі з них.

Російські безпілотники атакували Україну. За повідомленнями українських ЗМІ, в ході найбільшої за останні кілька тижнів атаки російських безпілотників були вражені об’єктами критичної інфраструктури на заході та півдні України.

Україна готується до другої зими війни з російськими атаками на її енергопостачання. Крім того, є попередження, що Україна є більш вразливою, оскільки тут менше надмірних потужностей і майже немає запасних частин. Минулої зими уряд тимчасово запровадив загальнонаціональні обмеження на використання електроенергії після численних атак на електростанції.

За даними українських ВПС, вони збили 24 із 40 безпілотників «Шахед», запущених Росією. Атаку безпілотників було спрямовано на Харків на північному сході, Одесу та Херсон на півдні та Львівську область на кордоні з Польщею на заході. Крім того, також було випущено ракету Х-59.

Багато пожеж, загиблих немає

На Львівщині п’ять разів було вражено об’єкт інфраструктури, пояснив губернатор Львова Максим Косизький. Він не повідомив подробиць про завдану шкоду. На сусідній Івано-Франківській області постраждав військовий об’єкт, пояснила губернатор Світлана Онищук. За словами губернатора Одеської області Олега Кіпера, на півдні країни постраждав об’єкт інфраструктури.

Крім того, внаслідок обстрілу Харкова було пошкоджено вісім приватних будинків, триповерхову будівлю, кілька автомобілів та автомайстерню, пояснив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко. Губернатор Синегубов також заявив, що безпілотники вразили об’єкти цивільної інфраструктури та викликали пожежі у місті Харкові та його околицях. Вісім людей, у тому числі двоє дітей, звернулися за медичною допомогою через гострий стрес.

Читайте також:  Росіяни багато атакують, але успіх незначний

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я