Роббі Вільямс розповів, як скинув вагу

18

Кілька тижнів тому Роббі Вільямс з гордістю представив у соціальних мережах своє тіло.

Роббі Вільямс розповів, як скинув вагу

Не лише спорт та здорове харчування: співак Роббі Вільямс розповів про те, що йому допоміг скинути вагу лікарський препарат. Приймаючи препарат для придушення апетиту, колишня зірка Take That змогла знизити свою вагу з 88,5 до 76,7 кг. Про це 49-річний співак розповів в інтерв’ю британській газеті “Times”.. У ньому він пояснив: «Дітко, я приймаю Ozempic… Ну, щось на зразок Ozempic».

Насправді цей препарат призначався для хворих на діабет. Однак як так званий препарат для зниження ваги він зараз має великий попит у багатьох знаменитостей, оскільки знижує апетит. Співак каже: Це як різдвяне диво. І воно мені необхідне з медичної точки зору. У мене діагностовано ненависть до себе другого типу». Далі він сказав, що надмірна вага «катастрофічно» впливає на його психічне здоров’я. Протягом багатьох років Вільямс боровся з депресією та тривогою.

Його проблеми із психічним здоров’ям є темою документального фільму Netflix, який виходить на екрани 8 листопада. У чотирьох серіях документального фільму «Роббі Вільямс» розповідається про кар’єру співака та його життя у центрі уваги. На глядачів чекають кадри, що раніше не публікувалися, і нові інтерв’ю.

Нервовий зрив на сцені

У трейлері багато цікавого. Вільямс розповідає про те, як у нього стався “нервовий зрив на очах у тисяч людей”. За його словами, рання кар’єра у групі Take That була важкою: «Я був у центрі світу поп-культури Мені здавалося, що я все більше і більше віддаю себе, настільки, що ти сам себе не впізнаєш». Вільям з гіркотою усвідомив: “Коли ти в центрі уваги, ти не можеш нікому довіряти”.

Читайте також:  Трамп-молодший ухилився від причетності до шахрайства

У професійній сфері він досяг неймовірного успіху, а в особистому житті досяг дна. З 2006 по 2009 р. Вільямс боровся із соціальним тривожним розладом, через який протягом трьох років не виходив із дому. Батько чотирьох дітей також розповідав про те, що у 2007 р. потрапив до реабілітаційної клініки, де приймав наркотики і «несамовиту» кількість рецептурних препаратів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я