Ізраїль хоче запобігти використанню Starink у секторі Газа

7

Ілон Маск запропонував Starlink для відновлення зв’язку із гуманітарними організаціями у секторі Газа. Міністр зв’язку Ізраїлю категорично відмовляється: він бачить небезпеку зловживань із боку ХАМАСу.

Ізраїль хоче запобігти використанню Starlink у секторі Газа

Ізраїль заявляє, що зробить усе можливе, щоб запобігти використанню системи супутникового зв’язку Starlink у секторі Газа. «Крім того, Ізраїль використовуватиме всі засоби для боротьби з цим, які є в його розпорядженні»– Написав міністр зв’язку Шломо Кархі на онлайновій платформі X – колишньому Twitter.

Причина, за його словами, полягає в тому, що ісламістський рух ХАМАС, який управляє сектором Газа, використовуватиме цю систему з терористичною метою. “У цьому немає жодних сумнівів, ми це знаємо, і Маск це знає”.

Мільярдер Ілон Маск раніше заявив, що має намір використовувати Starlink систему супутникового зв’язку своєї компанії SpaceX для відновлення перерваного зв’язку з міжнародно визнаними гуманітарними організаціями в Газі.

Кархи: звільнення заручника – умова для розгортання Starlink

Крім того, міністр зв’язку Кархі написав на сайті X, що це схоже на терористичну мережу “Ісламська держава” (ІД). «Можливо, Маск захоче згадати як умову (розгортання Starlink) звільнення наших викрадених немовлят, синів, дочок, старих. Усіх!»

За його словами, поки цього не станеться, його міністерство «розірве усі зв’язки зі Starlink».

Читайте також:  Перше випробування для фронтмена Маккарті у Конгресі США

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я