РКІ тепер класифікує ризик захворювання на COVID як помірний

23

Здоров’я населення вже не наражається на таку небезпеку від коронавірусу, як це було нещодавно. Інститут Роберта Коха знизив ризик із високого до помірного.

РКІ тепер класифікує ризик захворювання на COVID як помірний

Інститут Роберта Коха (RKI) знизив ризик захворювання на корону з високого до помірного. “Поточний ризик, який представляє COVID-19 для здоров’я населення Німеччини, загалом оцінюється як помірний”, – йдеться в щотижневому звіті РКІ COVID-19 від вечора четверга. Раніше протягом деякого часу йшлося про високий ризик.

Трансмісія, тяжкість захворювання та навантаження на систему охорони здоров’я у зв’язку з COVID-19 знизилися, обґрунтовує цей крок РКД на своєму веб-сайті з оцінки ризику. При використанні варіанта Омікрон захворювання протікає менш важко, а також спостерігається широкий популяційний імунітет. Проте не можна виключати можливість рекласифікації у разі погіршення ситуації.

РКІ продовжує радити людям виконувати рекомендації щодо захисту від інфекції: Наприклад, люди повинні залишатися вдома, якщо вони захворіли, носити маски у приміщенні та часто провітрювати його. Фоном також є інші респіраторні патогени, які, як очікується, набудуть ширшого поширення в найближчі тижні.

За даними РКД, найбільший ризик виникнення важких курсів мають люди похилого віку з раніше перенесеними захворюваннями або відсутністю імунного захисту. Більш молоді люди все ще можуть розвинутися довгострокові наслідки. Таким чином, уникати зараження COVID-19 «докорінно розумно», йдеться в повідомленні.

Що стосується розвитку лабораторно підтверджених випадків захворювання COVID-19, про які повідомляється в РКД, то РКІ повідомляє про невелике зростання на низькому рівні за останній тиждень. Загальнонаціональна 7-денна захворюваність зросла на 16% порівняно з попереднім тижнем, йдеться у щотижневому звіті. Кількість людей, госпіталізованих з тяжкою гострою респіраторною інфекцією та діагнозом COVID-19, дещо зменшилася після тривалого зниження, йдеться у доповіді. Згідно з звітом, кількість пацієнтів інтенсивної терапії covid-19 значно знижувалась.

Читайте також:  Німеччина уникла найгіршого енергетичного сценарію

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я