Рассела Бренда знову звинуватили у сексуальних домаганнях

9

Зірка комедійних фільмів Рассел Бренд (48) зараз перебуває у воді по горло. Декілька жінок звинуватили його в згвалтуванні, сексуальному насильстві та сексуальних домаганнях.

Рассела Бренда знову звинуватили у сексуальних домаганнях

Чи зможе Рассел Бренд виплутатися із цієї ситуації?

Наразі в Нью-Йорку подано позов. Він стосується абсолютно нових звинувачень.

Актриса, названа в позові “Джейн Доу”, стверджує, що Бренд зробив над нею сексуальне насильство на зйомках фільму “Артур”! У той час комік збирався одружитися зі співачкою Кеті Перрі (зараз їй 39 років).

Рассел Бренд та Кеті Перрі познайомилися у 2009 році, одружилися у 2010 році, а їх шлюб тривав лише 14 місяців.

Рассел Бренд, як стверджується, був «у стані алкогольного сп’яніння»

У позові, який був поданий у п’ятницю в Нью-Йорку, йдеться, що Бренд нібито оголив свій пеніс перед жінкою, яка на той час була статисткою, проти її волі – і «на очах у акторів та знімальної групи». Про це повідомляє TMZ.

Рассел Бренд, як стверджується, був «у стані алкогольного сп’яніння», від нього «пахло алкоголем», а на знімальному майданчику він мав «пляшку горілки».

Також стверджується, що пізніше він простежив за жінкою до туалету на знімальному майданчику та «вчинив над нею сексуальне насильство», тоді як «член знімальної групи охороняв двері зовні».

Рассел Бренд на зйомках фільму

Після цього інциденту, як стверджується, позивачку навіть вигнали зі знімального майданчика. Насправді вона була замовлена ​​на три дні. Їй заплатили лише за один день.

Позивач досі відчуває сильний страх і сором у зв’язку з подією. Чому вона подала позов під анонімним ім’ям Джейн Доу? Вона боїться, що через вплив коміка потрапить до «чорного списку» у Голлівуді і більше не зможе отримати роботу.

Вона також побоюється помсти з боку відданих шанувальників Бренда.

Що означає термін «сексуальний напад» у законодавстві США?

«Сексуальний напад» за американськими законами приблизно еквівалентно «сексуальному примусу» за німецькими законами – тобто сексуальний контакт без згоди. Під згвалтуванням розуміється небажаний статевий акт.

Читайте також:  Виявлено палацові барельєфи віком 2700 років.

Рассела Бренда вже звинуватили у сексуальних провинах щонайменше чотири жінки. У Великій Британії щодо актора ведеться кримінальне розслідування.

Проте Бренд заявляє про свою невинність. Він категорично заперечує всі звинувачення та стверджує, що всі його сексуальні стосунки відбувалися за взаємною згодою.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я