Джилл Байден розповіла про стосунки з Джо Байденом

11

Президент США Джо Байден та його дружина Джилл одружені вже 46 років. Але, як розповіла перша леді США, цих стосунків майже не було. Причина не тільки в тому, що нинішній чоловік, мабуть, спочатку був не в її смаку.

Джилл Байден розповіла про стосунки з Джо Байденом

Президент США Джо Байден та його дружина Джилл одружені з 1977 року. Спочатку здавалося, що їхні стосунки не можуть бути довгими та щасливими, але тепер Джілл Байден розповіла про це.

Подружжя - на фото з синами Джо Байдена 1978 року - одружилося 1977 року.

Під час збору коштів для президента США в Нью-Йорку Джилл Байден розповіла, що 1975 року, коли вона познайомилася зі своїм чоловіком, їй не дуже подобався його стиль. «Це були 70-ті роки, В’єтнам, перлинні намисто та цивільні права. Моє волосся, як і у більшості чоловіків, з якими я зустрічалася в той час, було до пояса. Ви пам’ятаєте, що тоді носили? Чоботи, босоніжки, штани у квіточку», – цитує 72-річну письменницю американський портал «Page Six».

Джо Байден, однак, вибрав для першої зустрічі зовсім інше вбрання. Потім «одного разу, ні з того, ні з сього, мене запросили на побачення, і того ж вечора на порозі мого будинку з’явився гарний молодий сенатор», – розповідає Джилл Байден. Наряд був занадто шикарний для неї: «Я глянула на його бездоганний костюм і шкіряні мокасини і подумала: «Слава Богу, це лише побачення!».

Потрібно було п’ять пропозицій

Того вечора їй, мабуть, і на думку не спадало, що з Джо Байденом на неї чекає більш тривале майбутнє, уточнила дружина президента. Минув деякий час, перш ніж вона погодилася вийти за нього заміж. «Ну, зрештою, побачення переросло у пропозицію руки та серця. І якщо бути до кінця чесною, то насправді це було п’ять пропозицій, бо це не входило до моїх планів»..

Її коливання були пов’язані з сімейною ситуацією Джо Байдена, продовжила перша леді, пояснивши: «Як багато хто з вас знає, дружина Джо Нейлія та його маленька дочка загинули в автокатастрофі кілька років тому».

Читайте також:  Американка виграла конкурс "Міс Всесвіт"

Джо Байден одружився ще в 1960-х роках, від якого у нього народилося троє дітей. Після випадкової загибелі дружини та дочки в 1972 році він залишився батьком-одинаком з двома синами Бо та Хантером.

«Це мало бути назавжди»

Тому, як тепер пояснює Джилл Байден, на карту було поставлено не лише її серце. Враховуючи втрату, яку пережили її нинішній чоловік та його сини, “я знала, що якщо я скажу Джо “так”, то це має бути назавжди”, – каже нинішня дружина президента США. Якоїсь миті я зрозуміла, що моя любов до Джо та хлопчиків переважує всі мої страхи, і я сказала «так». І ось ми тут, через 46 років», – цитує її слова «Page Six».

Джилл та Джо Байден одружилися влітку 1977 року в Нью-Йорку. Через чотири роки вони знову стали батьками, коли в них народилася дочка Ешлі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я