Метью Перрі був похований у Лос-Анджелесі

20

Тиждень тому світ облетіла новина про смерть американського актора Метью Перрі. Тепер рідні та друзі збираються, щоб попрощатися з ним.

Метью Перрі був похований у Лос-Анджелесі

За тиждень після раптової смерті в Лос-Анджелесі був похований американський актор Метью Перрі. Актор, який здобув світову популярність завдяки культовому серіалу «Друзі». За повідомленнями низки ЗМІ, у п’ятницю сім’я та колеги попрощалися з актором на приватній церемонії похорону. Серед інших, почесті покійному віддали колеги по серіалу «Друзі»: Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Девід Швіммер, Метт ЛеБлан і Ліза Кудроу.

Актор, який прославився у 1990-х роках завдяки ролі уїдливого веселуна Чендлера Бінга у всесвітньо популярному телесеріалі «Друзі», помер у віці 54 років. У суботу минулого тижня його було знайдено непритомним у джакузі у своєму будинку в Лос-Анджелесі. Проте викликані на місце події служби екстреної допомоги не змогли його врятувати. Причину його смерті досі не з’ясовано, але нечисту гру виключено.

“Ми були більше, ніж просто колеги”

Колеги Перрі по «Друзі» висловили «спустошення» у спільній заяві. «Ми були більшими, ніж просто колеги. Ми були сім’єю», – пояснили Еністон, Кокс, Швіммер, Леблан та Кудроу. «Нам так багато треба сказати, але зараз ми беремо час, щоб пожуритись і пережити цю неймовірну втрату». Серіал «Друзі» знімався з 1994 по 2004 рік і був присвячений шести нью-йоркським друзям та їхнім взаєминам один з одним.

Крім того, протягом багатьох років Перрі боровся з пристрастю до алкоголю, наркотиків та таблеток. Крім того, у своїй автобіографії, опублікованій 2022 р., актор відкрито писав про цю боротьбу, яка тривала десятиліттями. На згадку про нього було створено фонд. Як повідомляється в п’ятницю на сайті фонду, «Фонд Метью Перрі» покликаний зокрема допомагати іншим людям, які також борються із залежністю.

Читайте також:  Засновник Theranos Елізабет Холмс почала відбувати ув'язнення

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я