П’ятьох членів ХАМАС убито під час ізраїльського рейду

28

П’ятьох членів ісламістської організації ХАМАС було вбито в ході рейду ізраїльських військових в Єрихоні на Західному березі річки Йордан. Метою операції був арешт двох палестинських бойовиків, які тиждень тому зникли у місті після спроби нападу на ізраїльських громадян, повідомила армія. Міністерство охорони здоров’я Палестини підтвердило кількість загиблих.

Ізраїльська армія заявила, що солдатів було обстріляно під час несення служби в таборі біженців Акабат Джабр в Єрихоні. Вони відкрили вогонь у відповідь і вразили кількох нападників.

Згідно з заявою ХАМАС, який править сектором Газа, загиблі були бійцями його озброєного крила «Бригади Кассам». Лідер ХАМАС Ісмаїл Ханія оголосив про відплату: “Якщо ворог продовжить вбивства на Західному березі, це буде для нього катастрофою”. Опір продовжуватиметься.

Під час спроби нападу, здійсненої близько тижня тому, двоє озброєних членів ХАМАС підійшли до входу до ресторану в ізраїльському поселенні Веред Ієрихон, згідно з військовими джерелами. Однак знаряддя, що заклинило, запобігло жертвам. Обох підозрюваних було вбито в ході рейду, згідно ізраїльським джерелам в органах безпеки.

Міністр поліції: «Терорист – це смерть».

Міністр поліції Ізраїлю Ітамар Бен-Гвір високо оцінив роботу сил і сказав у Твіттері: «Терорист – це смертний вирок, і кожен, хто намагається завдати шкоди громадянам Ізраїлю, має це знати».

Останнім часом ситуація з безпекою в Ізраїлі та на палестинських територіях погіршилася. У п’ятницю, близько тижня тому, палестинський терорист застрелив шістьох ізраїльтян та громадянина України біля синагоги у Східному Єрусалимі. За день до цього десятьох палестинців було вбито під час рейду ізраїльської армії.

З початку року 41 палестинець загинув у сутичках із ізраїльською армією або внаслідок власних нападів, за даними палестинського міністерства охорони здоров’я.

Читайте також:  Винятки із заборони талібів на роботу жінок у НУО

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я