Ізраїль погодився відкласти наземний наступ на Газу

9

Наразі із захоплених ХАМАСом заручників звільнено чотирьох жінок. Однак у секторі Газа, як і раніше, залишаються не менше 220 заручників. Це чинить тиск на Ізраїль у зв’язку з запланованим наземним наступом.

Ізраїль погодився відкласти наземний наступ на Газу

Ізраїль погодився відкласти наземний наступ на Газу

Ізраїль погодився відкласти наземний наступ на сектор Газа, йдеться у повідомленні. Це має дозволити провести переговори щодо звільнення великої кількості заручників, захоплених у секторі Газа. Про це повідомляє портал Axios із посиланням на двох ізраїльських представників. Ізраїльська армія заявила, що вивчає цю доповідь.

Згідно з повідомленням, Ізраїль готовий перенести наземний наступ на кілька днів. Проте армія Ізраїлю не хоче відмовлятися від планів наземного наступу, навіть якщо буде досягнуто домовленості про звільнення заручників. Обов’язковою умовою угоди є звільнення всіх жінок та дітей. На думку Ізраїлю, після початку наземного наступу укладання угоди стане неможливим.

Щонайменше 220 заручників все ще перебувають у секторі Газа

За даними армійських джерел, у руках палестинських бойовиків у секторі Газа залишаються щонайменше 220 заручників. У п’ятницю та понеділок було звільнено по дві жінки.

Згідно з повідомленням, спочатку ХАМАС зажадав шестигодинного припинення вогню у зв’язку зі звільненням заручників у понеділок.. Однак Ізраїль відхилив цю вимогу, щоб не створювати прецеденту. У країні побоювалися, що інакше ХАМАС може вимагати припинення вогню щоразу, коли звільняються два заручники. Час припинення вогню, на думку ізраїльтян, може бути використаний ХАМАС для перегрупування та переміщення між укриттями.

Читайте також:  Ландтаг позбавив імунітету політика AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я