Кремль заперечує наявність у Путіна проблем із серцем

16

Припущення щодо стану здоров’я Путіна виникають постійно. Зовсім недавно повідомлення про нібито перенесений інфаркт викликало переполох. Кремль називає це “містифікацією”.

Кремль заперечує наявність у Путіна проблем із серцем

Кремль заперечує наявність у Путіна проблем із серцем

Кремль заперечує наявність у Путіна проблем із серцем. “Нічого страшного з ним немає. Як завжди, це містифікація», – заявив речник Кремля Дмитро Пєсков, повідомляє агентство «Інтерфакс».

Раніше у широко читаному російському блозі Telegram з’явилося повідомлення про те, що минулими вихідними у Путіна стався серцевий напад, і лікарі реанімували його. Достовірність цього повідомлення невелика, проте Кремль вважав за необхідне виступити зі спростуванням. Пєсков розповів про хибні повідомлення західних ЗМІ.

Про стан здоров’я 71-річного російського президента-довгожителя завжди є припущення, але підтвердженої інформації про хвороби немає. Пєсков спростував твердження про те, що на виступах Путіна за нього виступають двійники. “Я можу сказати, що ніяких дублерів немає”– сказав він.

Однак питання про стан здоров’я Путіна є актуальним для Росії напередодні майбутніх президентських виборів 2024 року, дату яких поки що не визначено. Путін ще не оголосив про свою кандидатуру. Однак широко поширена думка, що він добиватиметься переобрання. За словами Пєскова, дату виборів ще не визначено. «Але вони все ближчі і обов’язково відбудуться».

Читайте також:  Другий термін правління Штайнмайєра: непрості часи

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я