Генерал морської піхоти США допоможе Ізраїлю

13

Генерал Джеймс Глінн уже боровся з бойовиками терористичного угруповання ІД в Іраку. Тепер, як повідомляється, він підтримує Ізраїль у підготовці наземного наступу.

Генерал морської піхоти США допоможе Ізраїлю

Генерал морської піхоти США допоможе Ізраїлю

Генерал морської піхоти США допоможе Ізраїлю: За повідомленнями ЗМІ, США підтримують Ізраїль у його підготовці до наземного наступу на сектор Газа, направляючи туди високопосадовців. Як повідомив у понеділок (за місцевим часом) портал Axios, генерал Корпусу морської піхоти Джеймс Глінн консультуватиме ізраїльські збройні сили з питань вторгнення до густонаселеного району.

Пентагон підтвердив New York Times призначення Глінна, який уже воював із бойовиками терористичного угруповання ІД в Іраку. Однак це не означає, що США ухвалюють рішення за Ізраїль, йдеться у повідомленні. У разі початку вторгнення військ Глінн не буде «на місці», заявили в Пентагоні.

США наголошують на важливості захисту цивільного населення

На думку газети, Вашингтон побоюється, що наземний наступ може супроводжуватись великими жертвами серед мирного палестинського населення. За словами представників Пентагону, міністр оборони США Ллойд Остін у понеділок у телефонній розмові зі своїм ізраїльським колегою Йоавом Галантом наголосив на важливості захисту цивільного населення.

Проте адміністрація США сумнівається, що ізраїльські війська готові до наземного наступу.. Вашингтон побоюється, що Ізраїль може промахнутися своїми військовими цілями в секторі Газа, повідомляє газета з посиланням на високопоставлених представників уряду США. З моменту нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня американські чиновники не змогли визначити будь-який здійснений план дій Ізраїлю щодо придушення організації ісламізму.

Читайте також:  Сина "Ель Чапо" затримано в Мексиці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я