Ультра-правий Маассен напише для ХДС есе-пояснення

26
Ханс-Георг Маассен

колишній глава Федерального відомства із захисту конституції Ханс-Георг Маассен хоче порозумітися з партією письмово.

Ультра-правий Маассен напише для ХДС есе-пояснення

Скандально відомий колишній глава Федерального відомства із захисту конституції Ханс-Георг Маассен хоче порозумітися з ХДС письмово, повідомляє Werte-Union. Маассен хоче подати письмову заяву до четверга, як того вимагає ХДС, повідомив у понеділок прес-секретар архіконсервативної спілки Werte-Union. Маассен є федеральним головою Werte-Union – асоціації, яка налічує, за власними даними, близько 4 000 членів, не всі з яких, однак, також є членами ХДС або ХСС. Спілка Werte-Union не є офіційним об’єднанням ХДС.

Маассен напише для ХДС все, що думає

Після вельми суперечливих заяв Маасена, зроблених ним останнім часом у Твіттері та в інтерв’ю, визначні політики ХДС закликали 60-річного Маасена залишити партію. Президія ХДС встановила для нього крайній термін до полудня неділі, до якої Маассен поставився підкреслено байдуже. Наступним кроком буде процедура виключення з партії, яка, однак, вважається тривалою та шанси на успіх якої видаються неясними.

Представник Союзу цінностей заявив, що Союз цінностей та Маассен відкриті для «примирливого діалогу». За словами речника, Маассен не дозволить примусити себе до виходу з ХДС – «навіть ультиматумами».

Читайте також:  Масова втеча населення в секторі Газа напередодні наземного настання Ізраїлю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я