Путін виступає зі зверненням “Про стан країни”

55

Президент Росії Володимир Путін виступить зі зверненням «Про стан країни» 21 лютого, напередодні річниці війни проти України. Федеральні збори – Державна Дума та Рада Федерації – зберуться з цієї нагоди у Гостиному дворі неподалік Кремля, оголосив у п’ятницю прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

У Москві вже кілька днів йшли спекуляції щодо дати довгоочікуваного виступу Путіна. 24 лютого виповниться рік відтоді, як президент наказав про вторгнення в Україну.

За словами Пєскова, Путін торкнеться поточної ситуації, прокоментує економіку та соціальну політику. Через санкції, запроваджені Заходом після війни Путіна проти України, російська економіка перебуває під величезним тиском. Багато росіян скаржаться на зростання цін і високу вартість життя, а також відсутність перспектив у найбільшій за площею країні на Землі.

Це буде 18-те звернення Путіна з промовою щодо стану справ у країні. Ці знакові виступи визначили основні політичні орієнтири російського суспільства. Востаннє Путін виступав зі зверненням «Про стан країни» у квітні 2021 року. Минулого року такого не було; кремлівський лідер пояснив це дуже високою динамікою подій.

Цього року на виступи Путіна з нетерпінням чекають у всьому світі, і не лише через агресивну війну Путіна проти України. Президентські вибори в Росії відбудуться трохи більш як за рік. Спостерігачі припускають, що 70-річний президент знову балотуватиметься на виборах у 2024 році після більш ніж 20 років перебування при владі. Путін вніс поправки до конституції і тому може залишатися лідером Кремля максимум до 2036 року, якщо буде обраний у 2024 та 2030 роках.

Читайте також:  100 жителів Рівненщини засуджено за домашнє насильство

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я