Федеральна рада зупиняє дію так званого закону про донесення

20

Бундесрат зупинив дію так званого закону про викривачів. Закон, ухвалений Бундестагом у грудні, не отримав необхідної більшості голосів у палаті представників штату в п’ятницю.

Міністр юстиції Баварії Георг Айзенрайх (ХСС) пояснив, що закон про захист інформаторів у його нинішній редакції виходить далеко за межі вимог ЄС. Це стало б надмірним тягарем для малих та середніх підприємств. «Нам просто потрібно більше відчуття міри». Міністр юстиції землі Гессен Роман Посек (ХДС) попередив, що передбачуваний анонімний канал передачі інформації також таїть у собі небезпеку зловживань. “Не кожен викривач задумує недобре”.

Очікується, що тепер закон надійде до погоджувального комітету Бундесрату та Бундестагу.

Закон покликаний забезпечити найкращий захист від репресій для людей, які повідомляють про правопорушення у державних органах чи компаніях. Він регулює звіти про шахрайство, корупцію та інші недобросовісні дії. Звіти можуть стосуватися, наприклад, порушень правил охорони навколишнього середовища або правил безпеки харчових продуктів. Це також може полегшити виявлення недостатнього захисту персональних даних чи порушень правил утримання тварин на сільськогосподарських підприємствах.

Читайте також:  Лаутербах обговорить "план теплозахисту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я