Дотримуйтесь простих порад – і ви підвищите свої шанси на виживання в авіакатастрофі

40

На думку авіаекспертів, на деяких місцях на борту літака пасажири мають більше шансів вижити в авіакатастрофі. Додатково підвищити шанси виживання можуть ще кілька простих речей.

Як пише УНІАН з посиланням на The Sun, зробити це можна за допомогою правильного підбору гардеробу та ще кількох корисних звичок.

Правильний одяг

Одна з найважливіших речей у літаку – це взуття, і вам не слід знімати його під час посадки. Дослідження Boeing показало, що половина авіакатастроф відбувається під час зльоту та посадки. У разі аварії вогонь або розбите скло можуть заблокувати прохід, через що буде важко вибратися босоніж.

Крім того, рекомендується вибирати закрите взуття на низькому ходу замість відкритих босоніжок або взуття на підборах.

Також краще уникати одяг з легкозаймистих матеріалів і мішкуватий одяг, тому вам слід вибирати вбрання з бавовни або вовни замість поліестеру або нейлону, а також вужчі штани замість вільних суконь.

Відсутність гострих предметів у кишенях

Пілот Boeing порадив пасажирам завжди виймати гострі предмети з кишень. Причина в тому, що ви можете зашкодити аварійному затвору, якщо на вас буде щось гостре. Крім того, ці предмети можуть поранити вас.

Вважайте місця до найближчого аварійного виходу

Бажано порахувати кількість сидячих місць між вами та найближчим аварійним виходом. У разі аварії, якщо буде погана видимість, ви зможете направити себе та інших до виходу.

Не сплітайте пальці в “позі дужки”

Те, як ви виконуєте “позу дужки” (brace position), може вплинути на ваше виживання, оскільки переплетення пальців може травмувати вас. В аварійних ситуаціях пасажирів просять класти голову між колінами, склавши руки над головою, щоб захистити потилицю, і у багатьох є спокуса переплести пальці, щоб утримувати руки на місці – краще класти руку на руку. У разі, якщо щось впаде на руку/голову, одна рука захистить іншу.

Читайте також:  Чому не можна залишати брудний посуд у раковині на ніч: прикмети та забобони

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я