IT-підприємець збирає гроші для партії “Вагенкнехт”

4

Створення нової партії коштує грошей, а виборчі кампанії – тим паче. Підприємець Ральф Суїкат має зібрати кошти для проекту “Вагенкнехт”. Хто ж буде новим скарбником?

IT-підприємець збирає гроші для партії «Вагенкнехт

Сахра Вагенкнехт потребує грошей для свого нового альянсу, особливо якщо нова партія хоче брати участь у європейських виборах у червні 2024 року. У попереднє об’єднання Bündnis Sahra Wagenknecht (Alliance Sahra Wagenknecht, BSW) колишній лівий політик залучила IT-підприємця Ральфа Суйката. Як скарбник він займатиметься збором пожертвувань.

Після навчання Суікат, який народився 1965 року, 1993 року разом із діловим партнером заснував групу компаній STP. 2016 року він продав свої акції. З того часу він займається так званим імпакт-інвестуванням і виступає за створення справедливої ​​та стійкої економічної системи. Через інвестиційну компанію Суїкат володіє портфелем з приблизно 15 компаній, які, як він пише на своїй домашній сторінці, крім економічного успіху прагнуть позитивного впливу на суспільство та довкілля.

Що означає «Суїкат»?

Суйкат також виступає за посилення оподаткування високих та дуже високих доходів та підтримує ініціативу Taxmenow (Tax me now). Серед іншого, ця ініціатива виступає за введення податку на багатство для активів вартістю мільйони та мільярди. Мільйонер із Карлсруе також є членом мережі «Мільйонери за людство», яка виступає за справедливіший розподіл несправедливості. На прес-конференції, присвяченій презентації асоціації BSW у Берліні у понеділок, Суїкат дав зрозуміти, що йдеться не про те, щоб покласти додатковий тягар на малий та середній бізнес. Порівняно з великими корпораціями малі та середні підприємства перебувають у несправедливих податкових умовах.

Все це, за словами Суйката, було достатньою підставою для того, щоб знайти контакт із Вагенкнехтом. Він запропонував брати участь у проекті як підприємця і наставника компаній-початківців. Як скарбник він буде дбайливо та ефективно розпоряджатися довіреними коштами, запевнив Суйкат. Пожертви – «дуже важливий чинник успіху» у політичній роботі.

Читайте також:  Бербок хоче збільшити допомогу жертвам дитячих в'язниць

Яке ж його власне ставлення до грошей?

В інтерв’ю трирічної давності Суйкат розповів і про своє особисте ставлення до грошей. Відповідаючи на запитання, коли він отримав свій перший мільйон, він сказав тоді діловому журналу «Капітал»: «Мільйони довгий час були віртуальними, тому що ми реінвестували прибуток у компанію. Конкретними вони стали лише тоді, коли я продав акції компанії у 2016 році». У минулому він не ставив під сумнів свій спосіб життя, взявши у лізинг два Porsche Cayenne Turbos після успіху у бізнесі. “Сьогодні це не є предметом моєї гордості”, – зізнається Суїкат.

Як і Суїкат, Вагенкнехт у понеділок також просила пожертвування на свій проект. Створення партії та передвиборча кампанія 2024 року в Європі не можуть фінансуватись із власних коштів ініціаторів. І точно новий проект не буде спонсоруватися великими корпораціями, припустила вона. Вона сподівається на підтримку на початковому етапі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :