Росія використовує каральні батальйони для нападів

10

Спочатку, за даними британської розвідки, атакувати українські позиції мали відносно елітні групи. Тепер Росія, мабуть, використовує у підрозділах «Шторм Z» переважно засуджених.

Війна в Україні: Українські солдати наводять зенітну ракету на лінію фронту в районі Кліщівки під Бахмутом.  (Символічне зображення)

Лондон: Росія використовує каральні батальйони для нападів

За даними британської розвідки, атаки Росії на українські позиції здійснюються здебільшого колишніми в’язнями та опальними солдатами.

Ці підрозділи, які отримали назву «Штурм-З», імовірно планувалися як відносно елітні групи, здатні взяти на себе тактичну ініціативу, повідомило Міністерство оборони Великобританії з посиланням на розвіддані. “Однак не пізніше весни 2023 року “Штурм-З” стали фактично каральними батальйонами, укомплектованими засудженими, а також звичайними солдатами, які вчинили дисциплінарні провини”.

За деякими даними, ці підрозділи не отримували достатньої матеріально-технічної та медичної підтримки, але при цьому неодноразово переходили до наступу. «Російські війська часто ефективно захищалися», – йдеться у заяві Лондона. «Проте існування «Шторму Z» свідчить про величезні труднощі, з якими стикається Росія для формування бойової піхоти, здатної вести ефективні наступальні операції».

З моменту початку агресивної війни Росії в Україні Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг бойових дій. Москва звинувачує Лондон у дезінформації.

Читайте також:  Зедер і Вюст вимагають збільшення федеральної допомоги для біженців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я